Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vēl divos projektos tiks stiprināta sadarbība ar Norvēģiju un Islandi

31.07.2023
Vēl divos projektos tiks stiprināta sadarbība ar Norvēģiju un Islandi

2023. gada 1.jūnijā noslēdzās iniciatīvu pieņemšana Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) slēgtajā konkursā divpusējām iniciatīvām ar donorvalstu organizācijām. Noslēdzošajā kārtā tika saņemtas 3 iniciatīvas, no kurām atbalstu saņēmušas 2. Vienas iniciatīvas vērtēšana vēl turpinās.
Atbalstītās iniciatīvas:

  • biedrības “Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība "Talantu kalve” iniciatīva “START UP 1.0 experience”, piešķirtais finansējums 4 999,53 eiro;
  • biedrības "Pierīgas Partnerība" iniciatīva “Together - stronger and smarter”, piešķirtais finansējums 4 983,08 eiro.

Divpusējo iniciatīvu slēgtajā konkursā uz atbalstu varēja pretendēt AIF kapacitātes un stratēģisko projektu īstenotāji, un to mērķis bija papildināt Latvijā īstenotos projektus ar donorvalstu pieredzi, kā arī stiprināt iesaistīto organizāciju savstarpējo uzticēšanos un zināšanu apmaiņu. Kopumā līdz šim atbalstītas 18 divpusējās sadarbības iniciatīvas, kam piešķirti 106 300.00 eiro. 12 iniciatīvās veidota sadarbība ar Norvēģiju, bet sešās - ar Islandi. 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.