Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vides organizācijas tiek aicinātas paust viedokli par jauno Eiropas "Bauhaus" iniciatīvu

06.05.2021
Vides organizācijas tiek aicinātas paust viedokli par jauno Eiropas

Portugāles organizācija “Rio Neiva” aicina vietēja mēroga vides organizācijas apvienot spēkus un idejas, lai piedalītos diskusijās par jauno Eiropas "Bauhaus" iniciatīvu - jaunu Eiropas Savienības programmu, kas atbalsta Eiropas Zaļo kursu. Anketa ir atvērta līdz 10. maijam, tā ir angļu valodā un tās aizpildīšana aizņems apmēram piecas minūtes.

Anketa pieejama te: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/03720548-45de-abeb-ccbf-6566171acf2d.

Ja vēl neesi dzirdējis par jauno Eiropas Bauhaus vai to vēl neizproti – bez uztraukuma, arī šis ir viens no iemesliem, lai piedalītos aptaujā! Šīs programmas mērķis ir iesaistīt dizainerus, arhitektus, inženierus un citus radošus prātus, lai apvienotu idejas, kā katrs eiropietis var identificēties ar Zaļā kursa mērķiem, kopā veidojot ilgtspējīgu, iekļaujošu nākotni, kas ir skaista ne tikai acīm, bet arī prātam un dvēselei.

Vides PSO var būt nozīmīga loma šajā procesā kā vietējo kopienu saiknei visā Eiropā, ņemot vērā šo organizāciju spēju iesaistīt iedzīvotājus, pārveidojot katra pilsoņa vajadzības, rūpes un vēlmes efektīvās pārmaiņās.

Aptauju veic “Rio Neiva” - vietējā vides NVO, kas atrodas Esposendē, Portugālē. Organizācija nesen kļuvusi par oficiālo jaunā Eiropas Bauhaus partneri. Organizācija pauž tikai savu viedokli, nepārstāvot Eiropas Komisiju (EK) - tieši pretēji, organizācija vēlas nodot EK zināmus, svarīgus jautājumus, kurus varētu risināt arī šajā programmā.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.