Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aktīvo iedzīvotāju fonds paplašina savu komandu

14.08.2020
Aktīvo iedzīvotāju fonds paplašina savu komandu

2020. gada 12. augustā Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) īstenošanas komandai pievienojās deviņi projektu atlases komisiju dalībnieki, kas strādās trīs AIF projektu atlases komisijās - Rīcības, Kapacitātes, kā arī Stratēģisko un Informatīvo kampaņu komisijā.


1. Āris Ādlers, biedrība "Alianse Pārnozariskai Ilgtspējīgai attīstībai" (līdz 26.03.2021.)
2. Agnese Knabe, biedrība "Latvijas Mazpulki"
3. Jeļena Šaicāne, Kultūras ministrija
4. Māra Sīmane, Pārresoru koordinācijas centrs
5. Rasma Pīpiķe, "RA.DU zināšanu pārneses kustība"
6. Zane Legzdiņa-Joja, Valsts kanceleja
7. Inese Kušķe, Valsts kanceleja
8. Elita Kalniņa, biedrība "Vides aizsardzības klubs”
9. Elīna Kalniņa, nodibinājums "Ekspozīcijas "Sirdsapziņas ugunskurs" atbalsta fonds"
10. Inese Siliņa, AIF programmas vadītāja

Katrā komisijā ir trīs balstiesīgie locekļi – AIF programmas vadītājs, pilsoniskās sabiedrības pārstāvis un valsts pārvaldes pārstāvis. Saskaņā ar donorvalstu nosacījumiem, piedalīties atlases komisiju darbā novērotāju statusā tiek aicināti arī Finanšu ministrijas, Norvēģijas Karalistes vēstniecības un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu biroja pārstāvji.

Projektu atlases komisijas uzdevums ir sagatavot AIF padomei apstiprināšanai iesakāmo projektu rindojumu, balstoties uz projektu vērtētāju darba rezultātiem, kā arī ņemot vērā projektu stratēģisko atbilstību AIF mērķim, izvēlētās programmas rezultātiem, aktivitāšu ietvariem un to indikatoriem, AIF darbības principiem, kā arī projektu tematiskajām jomām un to specifiskajiem nosacījumiem.

Aktīvo iedzīvotāju fonds pateicas Valsts kancelejai un NVO un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomei par ieguldīto darbu pilsoniskās sabiedrības un valsts pārvaldes pārstāvju izvirzīšanā darbam projektu atlases komisijās.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.