Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES: Meklējam Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu vērtēšanas ekspertus!

05.06.2020
PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES: Meklējam Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu vērtēšanas ekspertus!

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES! Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) ir izsludinājis atklātu konkursu uz projektu vērtēšanas ekspertu vietām AIF konkursos iesniegto stratēģisko, kapacitātes, rīcības un informatīvo kampaņu projektu vērtēšanai laikā no 2020. līdz 2024. gadam.

Projektu vērtēšanas ekspertu uzdevums būs veikt projektu kvalitatīvo izvērtēšanu atbilstoši konkrētā konkursa nolikumā norādītajiem kvalitātes vērtēšanas kritērijiem un AIF izstrādātajām projektu vērtēšanas vadlīnijām.

Prasības kandidātiem:

1. plaša pieredze un izpratne par pilsonisko sabiedrību Latvijā un vismaz piecu gadu pieredze darbā ar NVO;
2. vismaz trīs gadu pieredze darbā ar projektiem un zināšanas par projektu vadību;
3. apņemšanās ievērot AIF mērķi, principus un vērtības, vēlme sniegt ieguldījumu pilsoniskās sabiedrības organizāciju attīstībai, kā arī personiskā integritāte*.

Pieteikuma iesniegšana:

Ieinteresētajiem kanditātiem līdz 2020. gada 18. jūnija plkst. 14.00 jānosūta pieteikums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pieteikums sastāv no:
1. CV dokumenta vai saites uz Linkedin profesionālo profilu;
2. motivācijas vēstules, kurā jānorāda arī AIF projektu konkursu veids/i, kuros iesniegto projektu vērtēšanai kandidāts piesakās.

Detalizēta informācija par konkursa nosacījumiem atrodama konkursa nolikumā.

Papildu informācija:
AIF projektu vērtēšanas un uzraudzības vadītāja
Anita Seļicka
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel.: + 371 29442492

 

*Integritāte ir prakse būt godīgam un spēja saglabāt pastāvīgu un bezkompromisa stingru morālo un ētisko principu un vērtību ievērošanu. Šajā kontekstā integritāti uzskatām arī par kandidāta apzināšanos par savas darbības godīgumu, patiesumu un precizitāti.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.