Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Stratēģiskie projekti: Piedalies Stratēģisko projektu ideju attīstības darbnīcās!

15.06.2020
Stratēģiskie projekti: Piedalies Stratēģisko projektu ideju attīstības darbnīcās!

Lai potenciālajiem projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavoties Stratēģisko projektu konkursam, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties ideju attīstības darbnīcās visos Latvijas reģionos no 2020. gada 29. jūnija līdz 3. jūlijam.

Pieteikšanās elektroniski: https://ej.uz/IdejuDarbnicas, vietu skaits ierobežots. Dalībai darbnīcās aicināti pieteikties tikai tādi interesenti, kuru pārstāvētās organizācijas atbilst visiem stratēģisko projektu konkursa iesniedzēju nosacījumiem (skat zemāk). Pirms pieteikšanās aicinām iepazīties ar AIF Stratēģisko projektu konkursa nolikumu.

  • Kuldīga – 29. jūnijs, METRO Coworking, Liepājas iela 8, plkst. 9:00 (“Demokrātijas kultūra”)
  • Jelgava – 30. jūnijs, Sabiedrības integrācijas pārvalde, Skolotāju iela 8, plkst. 9:00 (“Demokrātijas kultūra”)
  • Valmiera – 1. jūlijs, Valmieras novada fonds, Garā ielā 10, plkst. 9:00 (“Demokrātijas kultūra”)
  • Rīga – 2. jūlijs, Latvijas Pilsoniskā alianse, Alberta iela 13, plkst. 9:00 (“Demokrātijas kultūra”) un plkst. 14:00 (“Cilvēktiesības”)
  • Rēzekne – 3.jūlijs, Atbrīvošanas aleja 97, plkst. 9:00 (“Demokrātijas kultūra”)

Ideju darbnīcu laikā dalībnieki varēs:

  • identificēt savas organizācijas darbu un tās atbilstību AIF mērķim un programmām ”Demokrātijas kultūra” un „Cilvēktiesības”;
  • apzināties savus un organizācijas esošos resursus un veidu, kā tos stratēģiski pielietot organizācijas mērķu sasniegšanai kombinācijā ar AIF stratēģisko projektu konkursa iespējām;
  • strukturēt un fokusēt savas vēlmes, vajadzības un esošās idejas atbilstoši stratēģisko projektu konkursa nosacījumiem.

Darbnīcas vadīs Rasma Pīpiķe - ilggadēja eksperte pilsoniskās sabiedrības jomā, konsultante organizāciju attīstības jautājumos un zināšanu pārneses kustības RA.DU dibinātāja.

Vēršam uzmanību, ka darbnīcās ir ierobežots dalībnieku skaits – līdz 15 dalībniekiem. Plānotais vienas darbnīcas ilgums - 4 stundas.


Par Stratēģisko projektu konkursu

Līdz 29. jūlija plkst. 14:00 Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) ir aicinātas iesniegt projektu pieteikumus pirmajā AIF Stratēģisko projektu konkursā. Tā fokuss ir vērsts uz projektiem,
• kuru aktivitāšu kopums varētu radīt ilgtermiņa pozitīvas izmaiņas demokrātijas kultūrā vai cilvēktiesību stiprināšanā Latvijā un
• kuros projekta iesniedzējs pauž savu stratēģisko redzējumu, kā šīs izmaiņas panākt, un pārliecina par savām spējām to veikt.

Stratēģisko projektu konkursā var piedalīties tikai tādas pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kurām ir vismaz 3 gadu darbības pieredze, vismaz 20 000 eiro vidējais apgrozījums pēdējos 3 gados, kā arī caurskatāma un atklāta darbība un pārvaldes struktūra. Stratēģisko projektu ilgums ir 24-44 mēneši, un Aktīvo iedzīvotāju fonda piešķiramais finansējuma apjoms – no 40 000 līdz 105 000 eiro.

Papildu informācijai par ideju darbnīcām aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.