Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

2.decembrī notiks diskusija “Ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešana publiskā un privātā sektora organizācijās”

02.12.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Stratēģiskās partnerības ilgtspējīgai nākotnei
2.decembrī notiks diskusija “Ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešana publiskā un privātā sektora organizācijās”

2. decembrī no plkst. 13.00 – 15.30 (Rīgas laiks) biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” sadarbībā ar Islandes ilgtspējas centru “Festa” aicina uz diskusiju cikla “Ilgtspēju būvējot. Latvija un Islande” otro diskusiju “IAM ieviešana publiskā un privātā sektora organizācijās”. Diskusiju ciklā trīs gadu garumā tiks runāts par par rīcību ilgtspējai – no koncepta līdz praksei. 2021. gads ir veltīts Ilgtspējīgas attīstības mērķu sociālajam blokam.

Šīs diskusijas ietvarā notiks iepazīšanās ar Islandes praksi – divām dažādām perspektīvām IAM ieviešanā publiskā un privātā sektora organizācijās, kā arī diskutēsim par veiksmīgāko IAM ieviešanas modeli Latvijā. Pieredzē dalīsies divas ekspertes – viena no Islandes vadošajām IAM konsultantēm, Reikjavīkas universitātes pasniedzēja un Mannvit ilgtspējas inženiere Sandra Rán Ásgrímsdóttir, un Islandes Ārlietu ministrijas pārstāve, Islandes valdības Dienaskārtības 2030 darba grupas priekšsēdētāja vietniece Áslaug Karen Jóhannsdóttir.

Diskusijā piedalīties aicināti uzņēmumu, pašvaldību, valsts pārvaldes un NVO teorētiķi, praktiķi, un visi, kam interesē līdzdarboties šo tēmu attīstīšanā un ieviešanā. Diskusija notiks tiešsaistē platformā Zoom. Darba valoda – latviešu, tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas.

  • Diskusijas programma latviešu valodā šeit.
  • Reģistrācija diskusijai šeit.

 

Avots: Latvijas Platforma attīstības sadarbībai. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.