Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

9.septembrī notiks "Zaļā barometra" Saeimas priekšvēlēšanu debates

08.09.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Zaļais Barometrs
9.septembrī notiks

1.oktobrī veiksim izvēli, kuriem politiķiem uzticēsim sabiedrības interešu pārstāvību 14.Saeimā. Vai šie politiķi būs tādi, kas spēs īstenot valstī ilgtspējīgas attīstības mērķus? “Zaļais barometrs” aicina uz priekšvēlēšanu “Zaļajiem griliem” – paneļdiskusijām ar politiskajām partijām par to nākotnes redzējumu vides politikā.

9.septembrī plkst. 11.00 notiks debates par 14.Saeimas vēlēšanu zaļajiem solījumiem un mērķiem klimata politikas, enerģētikas un aprites ekonomikas jomās, savukārt plkst. 12.00 - debates par dabas daudzveidību un resursu pārvaldību.

Diskusijas moderēs žurnālists Gundars Rēders.

Diskusijās piedalīsies:

Jānis Butāns, KONSERVATĪVIE, Armands Krauze, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA, Jānis Tutins, SASKAŅA, Gatis Zāmurs, ATTĪSTĪBAI/ PAR!, Andrejs Svilāns, APVIENOTAIS SARAKSTS.

Diskusijas būs skatāmas tiešsaistē – https://www.zalais-barometrs.lv/, projekta “Zaļais barometrs” Facebook lapā, kanālā LSM, kā arī projekta sadarbības partneru mājaslapās un sociālajos tīklos. Tos, kuri vēlas diskusijās piedalīties klātienē, aicinām rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (vietu skaits klātienei ierobežots). 

"Zaļajos grilos" piedalās politisko partiju, kurām saskaņā ar vasaras mēnešu sabiedriskās domas aptaujām ir visreālākās iespējas iekļūt Saeimā, deleģēti pārstāvji.

Projektu “Zaļais barometrs” un diskusiju “Zaļais grils” īsteno Latvijas ietekmīgākās vides NVO - Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija un biedrība “Zaļā brīvība”. Iniciatīvas mērķis ir uzraudzīt un vērtēt politiskās norises saistībā ar dabas un vides jautājumiem.

 

Avots: https://www.zalais-barometrs.lv/

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.