Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu stiprina LSK darbu Ziemeļlatgalē

23.05.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana
Ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu stiprina LSK darbu Ziemeļlatgalē

Laika posmā no 2021.gada maija līdz 2022.gada aprīlim biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteja ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansējumu īstenoja projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

Projekta mērķis bija stiprināt LSK Latgales komitejas kapacitāti un ilgtspēju, lai nodrošinātu komitejas patstāvīgu attīstību un jaunu pakalpojumu uzsākšanu.

Projekta ietvaros tika realizētas šādas aktivitātes:

  • sadarbībā ar Vidzemes augstskolu tika veikts pētījums par nepieciešamiem un pieejamiem sociāliem pakalpojumiem Ziemeļlatgales reģionā,
  • vadības procesu uzlabošana/biznesa kouča mentorings, kuru sniedza drosmes trenere un integrālais koučs Agnija Šmite;
  • darbinieku un brīvprātīgo saliedēšanās pasākums, kuru vadīja piedzīvojuma organizācija “Lūzumpunkts”;
  • darbinieku un brīvprātīgo apmācības par darbu ar sociālajiem tīkliem, kuru vadīja sociālo tīklu saturu un apmācību vadītāja Sindija Brokāne;
  • pieredzes apmaiņas brauciena organizēšana LSK sociālo centru darbiniekiem, lai sekmētu informācijas un zināšanu apguvi par Sociālā centra izveidošanu Rēzeknes novadā.

Projektā kopā iesaistījās 59  LSK brīvprātīgie un darbinieki. Realizējot projekta aktivitātes LSK Latgales komiteja ir  ieguvusi būtisku resursu - pētījumu, uz sabiedrības vajadzībām balstītu, jaunu sociālo pakalpojumu attīstībai. Tāpat tā kļuvusi stiprāka un drosmīgāka, attīstījusi prasmes un rīkus informēt sabiedrību par savu darbu,  ir apzināti LSK Latgales komitejai piemēroti mērķu izstrādes& sasniegšanas vadības rīki, apzinātas komitejas darbības programmu stiprās un vājās puses, kā arī  attīstības iespējas.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.