Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ar jauniešiem diskutē par stresu, motivāciju, izglītību un komunikāciju

21.11.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: YOU+ 4.0.
Ar jauniešiem diskutē par stresu, motivāciju, izglītību un komunikāciju

Novembrī dažādās Liepājas izglītības iestādēs norisinājās diskusijas, kas bija veltītas tēmām – komunikācija, motivācija, stress, izglītība utml.

Novembra sākumā PIKC "Liepājas Valsts tehnikumā" un "YOU+" telpās kopā ar jauniešiem no “Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas” norisinājās nodarbības par motivāciju, efektīvu komunikāciju, kā nepadoties un pabeigt iesākto. Lektori dalījās pieredzē sportā, uzņēmējdarbībā. Dalībnieki piedalījāmies neformālā diskusijā par paņēmieniem un metodēm, kā pārvarēt stresu, tikt pāri dažādiem dzīves šķēršļiem, veidot efektīvu komunikāciju un kā rast motivāciju. Kā arī, jaunieši veica praktisko uzdevumu grupās un prezentēja būtiskākos aspektus saistībā ar nodarbības tēmu un ieguva vērtīgu informāciju, kas noderēs turpmākajā dzīvē.

Savukārt, 17. novembrī, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolā norisinājās nodarbība par stresu un izglītības nozīmi. Lektors Roberts Grundmanis diskutēja ar 9.a klases jauniešiem par stresu izraisošām situācijām un paņēmieniem tā mazināšanai. Pēc diskusijas, praktiskā uzdevuma rezultātā, jaunieši guva secinājumus, kā pārvērst stresu motivācijā un rezultātos.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.