Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atjaunota un stiprināta komunikācija ar sabiedrību

Atjaunota un stiprināta komunikācija ar sabiedrību

Iesaistoties AIF projektā, galvenais mērķis bija atjaunot un stiprināt Vides izglītības fonda (VIF) kapacitāti komunikācijā ar sabiedrību, nodrošinot pilnvērtīgu VIF īstenoto aktivitāšu potenciāla izmantošanu sabiedrības līdzdalības veicināšanai.

Būt pamanāmākiem, aptvert plašāku auditoriju un veidot publisko tēlu – visiem saprotami mērķi, kas it kā jau tika pildīti, bet, lai saniegtu vēl labākus rezultātus, bija jāveic uzlabojumi. Ieguldījām vairāk laika un darba, kas, pēc mūsu domām un sasniegtajiem datiem liecina, ka tiecamies uz vēlamo.

‘’Priecājamies, ka šogad vairāk stāstām par Ekoskolu programmu, kas ir viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Tā rezultātā esam saņēmuši vairāk pieteikumu Ekoskolu programmai, salīdzinot ar pagājušo gadu,’’ stāsta Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns.

Turpmākie soļi bija izstrādāt plānu, saprast vīziju un, kā tā tiks realizēta. Izveidojām funkcionālu un modernu mājaslapu www.videsfonds.lv, lai ikviens interesents viegli un ātri atrod sev nepieciešamo Vides izglītības fonda informāciju. Domājot par vizuālo identitāti, nemaz nebija tik viegli, jo bija jāstrādā pie katras VIF programmas (Ekoskolas, Jaunie Vides reportieri, Zilais karogs, Zaļā atslēga, Mana Jūra) atsevišķi, neaizmirstot, ka tām jābūt vienotām. Tāpēc iekšēji komandā breinstormojām, lai nonāktu pie gala rezultāta.

Papildus sociālajiem tīkliem, mums bija svarīgi arī uzlabot citus materiālus un publicitātes sagataves, kā piemēram, prezentāciju veidnes katrai programmai, ko izmantojam dažādos semināros, konferencēs un citos pasākumus, dažādu kampaņu baneri, bukleti, plakāti utt. Apjoms bija liels, bet turpinām darboties, lai katra Vides izglītības fonda programma būtu nokomplektēta un sasniegtu vēl labākus rezultātus kā tagad.

 

Informāciju sagatavoja: Evelīna Krieviņa - Hammere

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.