Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atskats uz LNSS semināru Rēzeknē

Atskats uz LNSS semināru Rēzeknē

Turpinot aktīvo darbību Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektā, kura mērķis ir palīdzēt stiprināt Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) darbību un palielināt dalībnieku skaita kapacitāti, piektdien, 29. aprīlī mēs, organizācijas komanda, devāmies uz Rēzekni, lai novadītu semināru interesentiem.

Prezentējot iespējas, kuras cilvēkiem ar redzes invaliditāti varam piedāvāt, zināšanas, kuras varam sniegt paši kā organizācija, arvien noslīpējam tos darbības virzienus, kuros attīstīsim darbu turpmāk. Katra aizvadīta publiska prezentācija ir lielisks darba plānu apkopojums,” uzsvēra LNSS ģenerālsekretārs Artūrs Būda, kurš pirmoreiz LNSS prezentēja jaunajā kvalitātē, no biedrības ģenerālsekretāra skatpunkta.

Prieks, ka klausītāju skaits, kuri atsaucās uz uzaicinājumu, bija jau lielāks kā iepriekšējā seminārā Talsos. Šoreiz raisījās aktīvas diskusijas ar vietējo organizāciju pārstāvjiem par dažādiem jautājumiem, iespējām iesaistīties un apmeklēt aktivitātes, kuras organizē LNSS. Kā norādīja vietējo invalīdu organizāciju pārstāvji, neapšaubāmi cilvēku aktivitāti ir ietekmējusi Covid-19 pandēmija, kad cilvēkiem nebija iespēju apmeklēt pasākumus. Līdz ar to ir jāmēģina cilvēkus, kuri nosēdējuši mājās, atkal iekustināt.

Domāju ar savu darbu un ar aktīvo sportistu panākumiem, ar mūsu, Latvijas pārstāvjiem, vadošajā starptautiskajā neredzīgo sporta organizācijā, mēs arī pandēmijas laikā spējām pierādīt savu darbspēju. Es ļoti ceru, ka turpināsim aktīvi diskutēt valdē, aktīvi darboties projektos un mums būs iespēja vēl vairāk atbalstīt neredzīgos un vājredzīgos sportotgribētājus,” uzsvēra Imants Elstiņš, biedrības iepriekšējais vadītājs, kurš nesen nodeva LNSS vadības grožus Uģa Skujas rokās.

Latvijas Neredzīgo sporta savienības komanda saka lielu paldies “Latgales mācību centram” par viesmīlīgo uzņemšanu, kā arī visiem, kuri bija ieradušies uz semināru. Ceram ka aktīvo sportotāju skaits Rezeknē palielināsies un sadarbība turpināsies. Nākamā mūsu semināru pietura – Jūrmala, kur jau pavisam drīz - 6. maijā - viesosimies Sociālās Integrācijas Valsts Aģentūrā.

Projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” iespējama, pateicoties finansējumam no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, izmantojot Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Plašāka informācija:
Indulis Bumbieris, Latvijas Neredzīgo sporta savienības projekta vadītājs,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.