Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Attīstības aģentūra “We&You”” izjūt AIF kapacitātes projekta pienesumu tās izaugsmē

Attīstības aģentūra “We&You”” izjūt AIF kapacitātes projekta pienesumu tās izaugsmē

Lai stiprinātu biedrības “Attīstības aģentūra “We&You”” kapacitāti, biedrība no  01.09.2021.  līdz 31.05.2023. īstenoja AIF projektu “Biedrības “Attīstības aģentūra “We&You”” kapacitātes stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai”.

Projekta būtiskākie uzsvari tika likti uz biedrības stratēģijas izstrādi, cilvēkresursu attīstību un biedrības finansējuma avotu stabilizēšanu un dažādošanu, kā arī biedrības popularizēšanu.

Projekta īstenošanas gaitā, apzinot biedrības potenciālu un izaugsmes iespējas, tika izstrādāta biedrības attīstības stratēģija, ar kuras palīdzību plašāka sabiedrība ieguva informāciju par biedrības darbības virzieniem un sasniegtajiem rezultātiem, īstenotajiem projektiem, kā arī par biedrības kapacitātes stiprināšanas projektu. Tas deva iespēju aktīvāk iesaistīties biedrības pasākumos, jo tika uzlabota informācijas pieejamība.
Projekta ietvaros 60 akadēmisko stundu apjomā tika organizēts apmācību kurss 23 biedrības valdes locekļiem, biedriem un citu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Kursa rezultātā tika paaugstinātas biedrības valdes locekļu un biedru vadības un komunikācijas, kā arī digitālās kompetences,  kas dos iespēju biedrības ikdienas darbā un projektu īstenošanā pielietot efektīvas darba metodes.

Tāpat tika izstrādātas trīs jaunas neformālās izglītības programmas, uzlabota izglītības kvalitāte, kas deva iespēju piesaistīt vairāk dalībnieku un tādējādi palielināt ieņēmumu īpatsvaru, kas nav saistīti ar projektiem. Organizējot pieredzes apmaiņas braucienus uz Zemgales un Kurzemes NVO centriem, biedrībā tika piesaistīti septiņi jauni biedri, kas dod iespēju kvalitatīvāk sasniegt biedrības mērķus. 

Projekts deva iespēju būtiski uzlabot biedrības atpazīstamību. Tika izstrādāta biedrības mājas lapa, kas dod iespēju biedrībai regulāri informēt sabiedrību par savu darbību, izdots un izplatīts buklets par biedrības darbību. Notika informācijas aprite par projekta norisēm, un biedrības aktualitātēm ar citām nevalstiskajā organizācijām popularizējot biedrības darbību, kas uzlabojusi tās atpazīstamību.

Projekta rezultātā tiek paaugstināta biedrības aktivitāšu kvalitāte, kas savukārt dod iespēju  palielināt biedrības ieņēmumus, lai paaugstinātu iedzīvotāju pilsoniskās kompetences un veicinātu pilsonisko aktivitāti.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.