Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība «Eņģeļi ar mums» īsteno ziedojumu vākšanas kampaņu «Atbalsti mūs!»

31.01.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Solis uz priekšu
Biedrība «Eņģeļi ar mums» īsteno ziedojumu vākšanas kampaņu «Atbalsti mūs!»

2021. gada decembrī biedrība «Eņģeļi ar mums» uzsāka ziedojumu vākšanas kampaņu «Atbalsti mūs!». Biedrība darbojas jau divpadsmito gadu, bet pirmo reizi tiek organizēta vērienīga ziedojumu kampaņa projektā «Solis uz priekšu».
Biedrībai ir vairāki pamatdarbības mērķi: apzināt un sniegt atbalstu ģimenēm, kuras audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām; vecināt bērnu ar īpašām vajadzībām fizisko un garīgo attīstību, integrāciju sabiedrībā, veicināt informācijas atbalstu un sadarboties ar citām NVO; dažādu pasākumu ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām organizēšana. Pašlaik biedrībā ir reģistrētas vairāk nekā 50 ģimenes no dažādiem Latgales novadiem.

Katru vasaru tiek organizētas dažādas neformālas nometnes, kurās piedalās ģimenes kopā ar bērniem. Nometnēm tiek izvēlētas dažādas tēmas un aktivitātes. Tiek organizēti ikgadēji pasākumi un aktivitātes ģimenēm (modes skate «Odziņa», Ziemassvētku pasākums, Lieldienu pasākumi u.c.). Katrs no tiem ir vērsts uz ģimeņu vērtību popularizēšanu un stiprināšanu, saliedētību, kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu un līdzdarbošanos ikdienā. Tiek realizēti projekti ģimeņu atbalstam, stiprināšanai un draudzīgas vides veidošanai.
Ziedojumu vākšanas kampaņā «Atbalsti mūs!» tiek īstenotas vairākas aktivitātes, kuru mērķis ir ne tikai vākt ziedojumus, bet arī stāstīt par paveiktajiem darbiem, nākotnes iecerēm un popularizēt biedrības tēlu. Pašlaik notiek nozīmīgs darbs ar jaunu ziedotāju un atbalstītāju apzināšanu. Tiek uzrunāti vietējie uzņēmēji, kuriem ir iespēja atbalstīt biedrību ne tikai finansiāli, bet arī ar savu preci vai pakalpojumiem.

Ziedojumu vākšanas kampaņā aktīvi tiek iesaistītas ģimenes un bērni/jaunieši ar īpašām vajadzībām. Tiek filmēti ģimeņu stāsti un muzikāli video ar pazīstamiem muzikantiem. Februārī notiks vairākas fotosesijas, kuru rezultātā taps fotoplakāti. Pirms Lieldienām tiks organizēts labdarības kiosks, kur par simboliskiem ziedojumiem varēs nopirkt skaistus bērnu un jauniešu rokdarbus.

Iegūtie ziedojumi tiks izmantoti biedrības «Eņģeļi ar mums» telpu tehniskās bāzes papildināšanai, kas būs nozīmīgs un vajadzīgs resurss veiksmīgai nākotnes darbībai, attīstībai, palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu atbalstu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām.
Projektu «Solis uz priekšu» finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu «Aktīvo iedzīvotāju fonds».

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.