Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Eņģeļi ar mums" piedalījās pirmajā nodarbībā par e-komercijas iespējām

08.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Solis uz priekšu
Biedrība

7. septembrī Biedrība "Eņģeļi ar mums"  mammas un brīvprātīgie piedalījās pirmajā nodarbībā par e-komercijas iespējām, kuras vadīja Eduards Medvedevs.  Nodarbība sākās ar nelielu iepazīšanos un iespējamo preču prezentāciju.  Tās ietvaros dalībnieki kopā apskatīja dažādas interneta vietnes, platformas un portālus, kurus var izmantot preču un pakalpojumu popularizēšanai, tirdzniecībai.

Liela uzmanība tika pievērsta stāstu un saturu veidošanai, ikdienas stāstu publicēšanai. Tika apskatīti dažādi veiksmīgi piemēri un arī galvenās kļūdas, kuras pieļauj jaunie uzņēmēji. Pārrunātas mūsdienīgas fotografēšanas iespējas un to nozīme. Aizraujoši bija video klipi par reklāmas veidošanu un e-komerciju. Kopā noskaidrojām, kas ir infografika un kā to izmantot.  Lai sagatavoties nākamai nodarbībai, dalībnieki ir saņēmuši vairākus mājas darbus.
Liels paldies par iedvesmu un iedrošinājumu sākt darboties!

Projektu ”Solis uz priekšu" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.