Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "ESTO" aicina jauniešus piedalīties sociālo plakātu konkursā "Esi aktīvs - piedalies!"

24.02.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Klausies. Saproti. Rīkojies!
Biedrība

2021. gads ir pašvaldību vēlēšanu gads. Lai aktivizētu iedzīvotājus paust savu attieksmi par pilsoniskas sabiedrības procesiem un veicinātu to iesaisti pašvaldību vēlēšanu norisēs, biedrība "ESTO" sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju aicina ikvienu vismaz 16 gadus vecu jaunieti ar vai bez priekšzināšanām mākslas jomā piedalīties sociālo plakātu konkursā "Esi aktīvs - piedalies!".

Plakāts vēsturiski ir viena no spēcīgākajām komunikācijas formām ar sabiedrību. Izmantojot vizuālo valodu, jaunieši ir aicināti paust savu attieksmi par kādu no plakātu konkursa tēmām – atbildība lēmumu pieņemšanā, pilsoniskās aktivitātes procesi un iesaistīšanās nākotnes sabiedrības veidošanā. Nosakot uzvarētājus, tiks novērtēta autoru radošās idejas oriģinalitāte un plakāta pielietojamība pašvaldību vēlēšanas kampaņu ietvaros. 

Konkursa darbi kopā ar aizpildītu pieteikuma veidlapu līdz 2021. gada 23. aprīlim ir jānosūta elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informācija par konkursa laureātiem tiks publicēta 2021. gada 30. aprīlī interneta vietnēs www.biedribaslg.lv un www.rta.lv.

Konkursa laureātu apbalvošana notiks 2021. gada 14. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izstāžu zālē, plakātu izstādes atklāšanas pasākumā. Konkursā iesniegtie plakāti tiks izstādīti deviņās ceļojošās izstādēs dažādās Latgales vietās, rosinot ikvienu novērtēt vēlēšanu nozīmību pilsoniskas valsts attīstībā un katra pienākumu iesaistīties lēmumu pieņemšanā.

Visi dalībnieki, kuru darbi tiks eksponēti izstādēs, saņems konkursa dalībnieka diplomus. Tiks pasniegta konkursa uzvarētāja balva, kā arī skatītāju simpātiju balva, ko noteiks biedrības "ESTO" un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mājaslapu aptaujas balsojums.

Plakātu konkursa „Esi aktīvs – piedalies!” Nolikums un Pieteikuma veidlapa.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.