Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība ESTO aicina uz pirmsvēlēšanu politiskās izglītības darbnīcām jauniešiem

16.09.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Klausies. Saproti. Rīkojies!
Biedrība ESTO aicina uz pirmsvēlēšanu politiskās izglītības darbnīcām jauniešiem

19.septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā un Daugavpils Universitātē notiks politiskās izglītības darbnīca  “Kādas vēlēšanas jauniešiem piedāvā brīvas vēlēšanas, un kā orientēties piedāvājumā?”, kuras vadītājs būs biedrības “Publisko tiesību institūts”* direktors, tieslietu un vēlēšanu eksperts Arvīds Dravnieks.

Darbnīcas teorētiskajā nodarbībā “Atver Satversmi” tiks analizēta brīvo vēlēšanu tēma un gūta pārliecība, ka pilsonis ir amats, kas prasa veidot viedokli. Darbnīcas praktiskajā nodarbībā tiks noskaidrots, kā notiek balsošana un balsu skaitīšana, kas kopīgs socioloģijai un vēlēšanām, kā un kas veido socioloģiskās aptaujas un secinājumus pēc tām.

Darbnīcu norise:
Rēzeknē: 19. septembrī plkst. 9.45, Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolā (Atbrīvošanas aleja 115, 125.auditorija).
Daugavpilī: 19. septembrī plkst. 15.00, Daugavpils Universitātē (Parādes iela 1A, 130 auditorija).

*Publisko tiesību institūts regulāri apspriež valststiesiskus jautājumus, rīko tiesībpolitikas seminārus, piedalās sarunu festivāla LAMPA diskusijās, organizē konkursus skolu jauniešiem, tādējādi veicinot eiropeiskas tiesībpolitikas atbalstīšanu. Arvīds Dravnieks ir darbojies kā eksperts Latvijas Televīzijā, Latvijas Radio, Delfi TV, politika.lv, publicējis rakstus par tiesībām un demokrātiju izdevumos “Jurista Vārds”, “Latvijas Vēstnesis”, “Juristu Žurnāls”, “Likums un Tiesības”, “Latvijas Jurists”, “Atmoda”, “Rīgas Balss”, “Padomju Jaunatne”, “Labrīt”, “Diena”, “Latvijas Radio”.

Avots: www.biedribaslg.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.