Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrībā “Jaunvide” jaunā projekta “Speram soli uz priekšu” ietvaros notikusi pirmā aktivitāte

26.07.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Speram soli uz priekšu
Biedrībā “Jaunvide” jaunā projekta “Speram soli uz priekšu” ietvaros notikusi pirmā aktivitāte

Vēlamies pastāstīt, ka šodien notika biedrības “Jaunvide” jaunā projekta “Speram soli uz priekšu” pirmā mācīšanās aktivitāte.
Mēs - "Jaunvides" biedri tikāmies Vārkavas parkā, lai kopīgi runātos, domātu, analizētu, zīmētu, rakstītu, klausītos un visādi citādi, mijiedarbojoties vienam ar otru, uzzinātu kaut ko jaunu par sevi, citiem un arī par biedrību.  Kādēļ?  Tādēļ, lai labāk apzinātos savas un biedrības vērtības un tālāk veidotu uz tām balstītu attīstības plānu, kas būs kā palīginstruments biedrības nākotnes darbos.

Dažādus interesantus uzdevumus mums piedāvāja mācīšanās platformas MeYou.One izveidotāja un neformālās izglītības eksperte Ieva Johansson, ar vērtīgām atziņām un piemēriem no savas dzīves dalījās organizāciju un vadītāju konsultants, pārmaiņu treneris Henric Johansson  (šoreiz gan attālināti  - pieslēdzoties tiešaistē no Zviedrijas).  
Nodarbību laikā bija jauki atskatīties arī uz biedrības rašanās procesu, īstenotajiem projektiem un aktivitātēm. Interesanti, ka katrs biedrs organizāciju redz savādāk - kādam atmiņā ir palikušas talkas, kādam apmācības, kādam biedrības joki vai tikšanās ar iedvesmojošiem cilvēkiem.

Vēl mūsu šīs dienas aktivitātei pievienojās politiķe, pārvaldības un pretkorupcijas eksperte Inese Voika, viņa būs mūsu lielais palīgs organizācijas vadības lietu mācīšanās procesā.
Protams, ka biedrības talismans Egīls arī bija, jo kādam taču ir jāuzrauga process.

Paldies par iespēju mācīties un augt Aktīvo iedzīvotāju fonds! Un par finansiālu atbalstu Norvēģijai, Islandei un Lihtenšteinai!

Nākamais biedrības stratēģijas izveides pasākums notiks septembrī, bet vēl līdz tam rīkosim arī citas aktivitātes, kas vērstas uz biedrības spēju stiprināšanu.
P.S. Sveiciens arī tiem biedriem, kuri piebiedrojās tiešsaistē (bijām tik ļoti aizrāvušies ar darbošanos, ka bildi no online sarunām tā arī neuztaisījām).

Projekta “Speram soli uz priekšu” vadītāja Dagnija Dudarjonoka, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.