Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība “Palīdzēsim viens otram”: palīdzēt vēlas gan latvieši, gan ukraiņi

Biedrība “Palīdzēsim viens otram”: palīdzēt vēlas gan latvieši, gan ukraiņi

Uzsākoties kara darbībai Ukrainā, biedrība “Palīdzēsim viens otram” aktīvi uzsāka ziedojumu vākšanu un palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem - gan Ukrainā, gan Latvijā.

AIF atbalstītā rīcības projekta “Biedrības koordinācijas centra uzturēšana humānā atbalsta sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem” ietvaros organizācija jau vairākus mēnešus aktīvi koordinē uzņēmumu, iestāžu un privātpersonu sniegtos ziedojumus un novirza tos atbilstoši aktuālajai nepieciešamībai. Uzsākot projektu, tika izsūtītas vēstules 114 uzņēmumiem - gan tiem, ar ko iepriekš biedrība vēl nebija izveidojusi sadarbību, gan biedrības pastāvīgajiem ziedotājiem. Biedrības aicinājumam ziedot Ukrainas atbalstam līdz šim atsaucies jau 21 uzņēmums.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Edijs Pipars par vienu no lielākajiem panākumiem min sadarbību ar uzņēmumu Biosan – “kopīgi ar šo uzņēmumu ir izdevies uz desmit dažādām Ukrainas slimnīcām nosūtīt laboratorijas aprīkojumu vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Šis aprīkojums šajā sarežģītajā laikā būs ļoti liels atbalsts Ukrainas veselības aprūpes sistēmai. Tāpat veiksmīgi koordinēta humānās palīdzības kravas nogādāšana uz Ukrainu sadarbībā ar Mikolajevas apgabala vietējo koordinatori.

Savukārt biedrības pārstāve Jūlija Mežecka uzsver, ka "biedrības noliktavā, kurā, sadarbojoties ar Ukrainas bēgļu centru, ik dienas tiek sniegta palīdzība Ukrainas bēgļiem, aktīvi darbojas ne tikai latviešu, bet arī ukraiņu brīvprātīgie. Priecājamies, ka līdz šim izdevies palīdzēt jau 320 ģimenēm un palīdzības sniegšanā no Latvijas iesaistīti 74 brīvprātīgie.”

Tāpat organizācija ir gandarīta, ka izdevies īstenot ideju par smilšu animācijas labdarības koncertu “Pasaule”, kurā uzstāsies ukraiņu māksliniece no Kremenčukas un kas notiks ar “Latvijas Smilšu animācijas teātris” un labdarības organizācijas “Palīdzēsim viens otram” atbalstu. Koncerts notiks 1.septembī, un visi ieņēmumi tiks novirzīti palīdzības sniegšanai Ukrainas Kremenčugas pilsētas tirdzniecības centra “Amstor” teroraktā cietušajiem.

Biedrība izsaka dziļu pateicību visiem iesaistītājiem līdzcilvekiem par sniegto atbalstu Ukraiņu tautai!

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.