Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība "Radi Vidi Pats" piedāvā apgūt nodarbību ciklu "Neticu demokrātijai. Gribu demokrātiju!"

18.02.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Radi Liepāju Pats
Biedrība

Biedrība "Radi Vidi Pats" piedāvā apgūt nodarbību ciklu “Neticu demokrātijai. Gribu demokrātiju”, kas norisināsies līdz septembra beigām. Cikls ietvers 7 dažādas nodarbības, kuru laikā būs iespēja uzzināt par demokrātijas vēsturi un attīstību, dažādām demokrātijas formām un kopīgajiem principiem, kā arī iepazīt demokrātijas rīkus, ar kuru palīdzību var ietekmēt lēmumus un aizstāvēt savas intereses.  

Izziņas process notiks interaktīvā veidā, spēlējot spēles, darbojoties grupās un diskutējot. Nodarbības notiks projekta “Radi Liepāju pats” ietvaros, un tās vadīs biedrības “Radi Vidi Pats” pārstāves Ieva Ignatova un Anna Paula Gruzdiņa.

Pirmā nodarbība “Īss ievads demokrātijā” norisināsies tiešsaistē, 20.februārī, plkst. 17:00. Tās laikā tiks aplūkots demokrātijas jēdziens tā pirmatnējā izpratnē un atšķirīgas demokrātijas formu teorijas. Notiks ceļojums laikā – no aptuveni 9.gadsimta pirms mūsu ēras pamazām pārceļoties uz mūsdienām, aplūkojot svarīgākos pavērsienus demokrātijas attīstības ceļā. Uz nodarbībām aicināts ikviens interesents, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; nodarbību laikiem iespējams sekot arī biedrības mājas lapā vai biedrības Facebook profilā.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.