Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrība RASA aicina uz senioru apmācībām par digitālajām prasmēm saistībā ar pilsonisko līdzdalību

Biedrība RASA aicina uz senioru apmācībām par digitālajām prasmēm saistībā ar pilsonisko līdzdalību

Nodarbību ciklā pieredzējuši pasniedzēji apmāca seniorus lietot datoru, planšetdatoru un viedtelefonu funkcijas, programmatūru, un kā ierīces izmantot drošai savstarpējai saziņai un sabiedriskajai līdzdalībai, kā arī iepazīstina ar pieejamajām digitālās demokrātijas platformām. Apmācības ietvers tādas tēmas kā senioru iespējas iesaistīties likumdošanas pilnveidošanā, iedzīvotāju iespējas sava viedokļa paušanā, rīdzinieku iespējas komunicēt ar pašvaldības iestādēm, izteikt savu viedokli par pašvaldības pakalpojumiem u.c. 

Mācības notiks no 8. līdz 24. martam klātienē, dienas centra «RASA» datorklasē Rīgā,  Aleksandra Čaka ielā 139, 3.stāvā. Mazāk pieredzējušajiem nepieciešamo palīdzību apmācībās sniegs projektam piesaistīti brīvprātīgie jaunieši.

Pieteikšanās dalībai nodarbībās: pa tālruņiem 67 221 487 vai 27 744 417 (darba dienās 10:00-14:00) vai sūtot epastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apmācību programma pieejama šeit. Iespējams pieteikties arī uz vienu atsevišķu nodarbību. 

Avots: biedrība RASA. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.