Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrības “Attīstības aģentūra “We&You”” kapacitātes stiprināšana

Biedrības “Attīstības aģentūra “We&You”” kapacitātes stiprināšana

Biedrība “Attīstības aģentūra “We&You”” ar Aktīvo iedzīvotāju fonda finansiālu atbalstu īsteno projektu “Biedrības “Attīstības aģentūra “We&You”” kapacitātes stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai”, kas paredz stiprināt biedrības kapacitāti Latgales reģiona iedzīvotāju pilsonisko kompetenču pilnveidei.

Lai uzlabotu biedrības veiktspēju,

  • tiek paaugstināta biedrības digitālā kapacitāte, kas ilgtermiņā ļaus uzlabot neformālās izglītības pieejamību, tai skaitā, piesaistot jaunus dalībniekus, palielinās biedrības ieņēmumus. Tika iegādāts ZOOM platformas abonements;
  • uzlabots biedrības materiāli tehniskais nodrošinājums, kas ļauj celt neformālās izglītības piedāvājuma kvalitāti. Iegādāts dators, projektors, WEB kamera, multifunkcionālais printeris u.c. aprīkojums;
  • ir izveidota biedrības mājas lapa we-you.lv;
  • sociālajos tīklos ievietota informācija par biedrības aktivitātēm un projekta norisi;
  • tika izvērtēta biedrības līdzšinējā darbība, veikta SVID analīze, definēta biedrības vīzija, misija, vērtības, vidējā termiņa mērķi un uzdevumi. Tika izveidota stratēģiskā darba grupa, kurā iesaistīti biedrības valdes locekļi un biedrības biedri.

 Ir aktivizēta brīvprātīgo piesaiste biedrībai. Paredzēts  iesaistīt vismaz desmit jaunus brīvprātīgos, kas dos iespēju ātrāk un kvalitatīvāk sasniegt biedrības mērķus. Ir apzinātas jauniešu organizācijas, sadarbojoties ar kurām tiek meklēti un aicināti līdzdarboties  brīvprātīgie. Visiem, kas vēlas kļūt par brīvprātīgajiem un iesaistīties biedrības aktivitātēs,  ir iespēja aizpildīt anketu, kas pieejama biedrības mājas lapā

https://www.we-you.lv/brivpratigajiem/

Biedrībā tiek organizēts mācību kurss “Efektīva vadītprasme un komunikācija”. To veido moduļu kopums, un šo kursu apgūs gan biedrības valdes locekļi, gan biedri un projektu vadītāji. Notiek augstas kvalifikācijas pieredzējušu lektoru  piesaiste, vienojoties par mācību saturu, grafiku un iegūstamajiem rezultātiem. Par mācību norisi potenciālie dalībnieki tiek informēti, nosūtot tiem vēstules, informācija ir pieejama arī biedrības mājas lapā un sociālajos tīklos.

Lai nodrošinātu atpazīstamību un piesaistītu jaunus dalībniekus,  biedrība regulāri informē arī plašāku sabiedrību par savu darbību. Par mājas lapas izveidi tiek informēti plašsaziņas līdzekļi un pašvaldības. Informācija par biedrības aktivitātēm ir pieejama mājas lapā, tā tiek sūtīta arī nevalstiskajām organizācijām un uzņēmumiem.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.