Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedru talanti - finansiālās neatkarības iespējas

23.11.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Radi "Radi Vidi Pats" pats
Biedru talanti - finansiālās neatkarības iespējas

Vairāku nedēļu garumā  Andras Strautiņas vadībā pulcējamies tiešsaistes mācībās, lai saprastu, kā labāk organizēt un plānot biedrības finanses un, kādi varētu būt potenciālie finanšu piesaistes veidi.

Vairāki “Radi Vidi Pats” produkti un pakalpojumu piemēri ir ar pārdošanas potenciālu, piemēram, spēles, otrreizējas pārstrādes aksesuāri un to darbnīcu rīkošana, ērmriteņu noma, pasākumu rīkošana, neformālās izglītības mācību rīkošana, projektu rakstīšana un konsultācija šajos jautājumos utt. Kā izradās, mums katram ir pa kādai vai pat vairākām spējām, kuras piesaistot biedrībai un pilnveidojot, būtu iespējams ar to arī pelnīt, un tādējādi mazināt atkarību no projektu konkursiem.

Pirmajā nodarbībā veidojām savu resursu bāzi, otrajā nodarbībā atlasījām jau nozīmīgākos potenciālos finanšu avotos un grupās mājasdarba veidā turpinājām analizēt konkrēto produktu. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.