Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biedrības darbībā iesaistījušies dažāda vecuma brīvprātīgie

20.08.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Brīvprātīgā darba veicināšana
Biedrības darbībā iesaistījušies dažāda vecuma brīvprātīgie

Biedrība “Piekrastes Konvents” 2022.gada augustā noslēdz Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansētu EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” atbalstītu projektu “Brīvprātīgā darba veicināšana”. Projekts tika īstenots ar mērķi attīstīt sistemātisku un uz zināšanām balstītu pieeju brīvprātīgā darba organizēšanai biedrībā.
Projekta aktivitātes ļāva biedrībai gūt pieredzi par brīvprātīgā darba attīstību citās organizācijās tepat Latvijā un Eiropā, kā arī izstrādāt un ieviest sev saistošu brīvprātīgā darba attīstības stratēģiju. Biedrības aktivitātēs labprāt iesaistījās dažāda vecuma vietējie iedzīvotāji. Vis aktīvākie jāsaka bija jaunieši, kas labprāt veica nelielus un nozīmīgus darbiņus. Biedrībai ir spējusi palielināt cilvēkresursu kapacitāti ar piesaistītajiem brīvprātīgā darba veicējiem, kā arī dažādot biedrības ieņēmumu avotus, paplašināt darbības virzienus un palielināt īstenoto aktivitiāšu skaitu.
Biedrības lielākais ieguvums no projekta ieviešanas noteikti ir jaunas zināšanas un pieredze par brīvprātīgā darba organizēšanā. Darbs nebija viegls un vienkāršs, taču pēc ilgāka laika sniedz daudz jaunu atziņu un gandarījumu par padarīto. Redzam, ka gūtā pieredze ilgtermiņā varētu ļaut veidot sadarbību ar pašvaldību par koordinētu brīvprātīgā darba ieviešanu novadā vai piekrastes teritorijā.
Esam atvērti sadarbībai un jaunai pieredzei.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.