Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Čaklās Bites Bodei savs e-veikals!

07.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Fonda "Iespēju tilts" mērķtiecīgas darbības stiprināšana
Čaklās Bites Bodei savs e-veikals!

Ar prieku varam paziņot, ka pēc trīs mēnešu darba, Valmieras sociālam uzņēmumam "Čaklās Bites Bode" ir atvērts savs internetveikals! Tas nozīmē, ka daudz vieglāk un ērtāk varēs iepirkties arī tie, kas nav valmierieši, bet ir mūsu esošie un topošie draugi visā Latvijā!                                          
2020.gada pavasaris visu dzīvēs ienāca ar milzīgām pārmaiņām, kuras negatīvi ietekmēja jebkuru klātienes veikalu, jebkuru pakalpojumu. Tāpēc Fonda “Iespēju tilts” prātos sāka rosīties doma par internetveikala izveidi. Arī mums jābūt spējīgiem reaģēt uz ārējo faktoru iedarbību, ko nevaram ietekmēt. Jāpiebilst, ka dzīvojam digitālā gadsimtā, sabiedrība mainās, arvien vairāk ir cilvēku, kuri visu dara digitāli, jo mainās ieradumi. Tāpēc nepieciešamība pēc internetveikala, ir tas, ko modernā sabiedrība sagaida arī no mums. Mums internetveikals būs kā iespēja biznesa izaugsmei, varbūt ne lielai, bet izaugsmei! Mazliet atskatoties laikā, kad tika atvērta Čaklas Bites Bode, Fonds uzņēmās sociālo misiju - sniegt atbalstu sociālam riskam pakļautiem iedzīvotājiem: personām ar invaliditāti, senioriem, daudzbērnu māmiņām un pirms pensijas vecumu sasniegušiem, kuri ir radoši amatnieki Vidzemē. Fondam ir ļoti svarīgi sniegt atbalstu šiem ļaudīm, jo nododot savu preci veikaliņā, mēs visi kopā varam viņu dzīves padarīt sociāli un ekonomiski vieglākas! Un pircējs ir otra sabiedrības daļa, kurš veicot sociāli atbildīgus pirkumus veikaliņā, atbalsta darba integrācijas attīstību. Tādā veidā mēs panākam sabiedrības vienošanas procesu, mijiedarbību starp dažādo, veicinām vienu no demokrātijas stūrakmeņiem - iecietības vairošana!
Tāpēc bija jāmeklē risinājums kā pēc iespējas ilgāk un veiksmīgāk sniegt atbalstu mūsu īpašiem amatniekiem. Sociālā uzņēmuma "Čaklās Bites Bode" veiksmes elementi ir īpašie amatnieki un sortimenta izvēle, kura būtiski atšķiras no tās, kas atrodas lielveikala plauktos. Vēlamies piebilst, kad amatniekiem ir "algas diena", mums patiess prieks redzēt dzirkstošas un priecīgas šo senioru, invalīdu acis! Tāpēc jārada apstākļi, lai varētu pārdot vairāk un ilgāk redzēt priecīgās acis un sabiedrība ir tā daļa, kas var darīt priecīgas šīs acis! Tieši tik vienkārši tas ir! Mūsu sociālais uzņēmums vairo labo ilgtermiņā!                                                                 

Nu lūk, Čaklās Bites Bodes internetveikals ir atvērts!
Rakstām meklētājā www.caklasbitesbode.lv/e-veikals/ un laipni lūgti iepirkties! Preces e-veikalā ik dienu tiek papildinātas, līdz tiks ievietots viss plašais sortiments, kas ir uz vietas Bodē.   

Aktivitāte “Sociālā uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšana” tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.