Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Capacity Lab > jauniešu [ne]formālā izglītība sociālās [ne]vienlīdzības mazināšanai

18.08.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: "New East" biedrības kapacitātes celšanas projekts
Capacity Lab > jauniešu [ne]formālā izglītība sociālās [ne]vienlīdzības mazināšanai

Vai neformālā izglītība var mazināt jauniešu riska faktorus vai novērst sociālo nevienlīdzību? Kādas ir sociālās nevienlīdzības izpausmes un kā spēles formāts var to veicināt? Ar ko nevalstiskās organizācijas šodien ir noderīgas skolām?

New East turpina attīstīt savas komandas prasmes un stiprināt apkārtējo kopienu, un 25. augustā rīkos Capacity Lab par neformālās izglītības tēmu un tās lomu sociālo šķēršļu mazināšanā.

25. augustā plkst. 15:00 Daugavpilī notiks praktiskais seminārs Capacity Lab > jauniešu [ne]formālā izglītība sociālās [ne]vienlīdzības mazināšanai, kuru vadīs Pāvels Pancerko - jaunatnes darbinieks, karjeras konsultants, sporta un iekļaujošās izglītības pedagogs ar septiņu gadu pieredzi biatlona trenera lomā Daugavpils Individuālo sporta veidu skolā. Pāvelam ir arī pieredze darbā skolās un jauniešu organizācijās,viņš pēta neformālās izglītības nozīmi iekļaujošas vides un jauniešu attīstības veicināšanā.

Seminārā tiks izmantotas praktiskās metodes, koncepcijas un spēļu piemēri, kas neformālās izglītības kontekstā veicina sociālās nevienlīdzības un iespējamo šķēršļu mazināšanu.

Seminārs būs aktuāls tiem, kas strādā izglītības nozarē (formālā un neformālā izglītībā), studentiem, skolotājiem un metodiķiem, jaunatnes darbiniekiem un NVO jaunatnes lietu speciālistiem, programma būs noderīga arī vietējām iniciatīvas grupām.

Pasākums notiks Daugavpilī, Raiņa ielā 69 (Centrālajā parkā) no plkst. 15:00 līdz 17:00. Dalība seminārā ir bez maksas, pēc semināra beigšanas dalībnieki saņems diplomu par programmas apguvi. Reģistrācija ir obligāta un atvērta līdz 22. augustam (plkst. 12:00): https://ej.uz/capacitylab_education

Seminārs notiks latviešu (un daļēji krievu) valodā.

Pasākumu organizē New East. Seminārs ir daļa no New East NVO kapacitātes celšanas programmas, ko atbalsta Active Citizens Fund (izglītības programma New East kopienai un pilsoniskajai sabiedrībai reģionā).

#NewEast  #AktivoIedzivotajuFonds  #ActiveCitizensFund

#EEAgrants  #EEAgrantsLatvia

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.