Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Dalīties ar zināšanām un kopā spēt vairāk

18.07.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Kopā varam - kopā darām Saldus novadā!
Dalīties ar zināšanām un kopā spēt vairāk

Trīs mēnešu laikā biedrība ir nodrošinājusi atbalstu vairāk kā 74  brīvprātīgo koordinēšanai, iekšējās un ārējās komunikācijas nodrošināšanai, noorganizējot 14 tiešsaistes tikšanās reizes projektā iesaistītajām pusēm, informējot sabiedrību par projekta aktivitātēm. Līdz šim iegūto zināšanu (Know-how) pārnese tika nodrošināta 15 cilvēkiem. Kā noslēdzošā projekta aktivitāte tika īstenots saliedēšanās pasākums, kurā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieki

Projekta noslēgumā prieks par paveikto un saziņas tīklā tagad ir 74 cilvēki. Jūtami uzlabojusies sadarbība starp pašvaldību, brīvprātīgajiem un projekta koordinatoriem.  Rezultātā ir izmēģināti pasākumi, kas palīdzēs kontaktu uzturēšanu ilgtermiņā.
Projekts bija vērsts uz  iesaistīto personu/pušu  kapacitātes veicināšanu brīvprātīgā darba nodrošināšanas jomā, nodrošinot līdz šim iegūto zināšanu (Know-how) pārnesi, kā arī izveidoto kontaktu uzturēšanu ilgtermiņā un  jaunizveidotās atbalsta sistēmas noturību.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.