Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Debates “Iedzīvotāji un nākotnes politikas veidotāji” Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem

Debates “Iedzīvotāji un nākotnes politikas veidotāji” Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe" rīko četras debates, kurās, no vienas puses, aicināti piedalīties Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotāji, no otras puses, visu politisko partiju pārstāvji - deputātu kandidāti, kas piedalīsies 2021. gada pašvaldību vēlēšanās.

Debates notiks 18., 20., 25., un 27.maijā, no plkst.18:00-20:30, Zoom platformā, ar tiešraidi uz Facebook un Youtube kanāliem. 

Debašu mērķis ir veicināt iedzīvotāju pilsonisko aktivitāti, piedaloties vēlēšanās. Sekmēt dialogu starp iedzīvotājiem un nākotnes politikas veidotājiem, dodot iespēju: satikties, sadzirdēt iedzīvotāju aktuālās vajadzības, sniegt savu redzējumu par dzīves kvalitātes attīstību Jelgavas novadā, sekmēt cieņpilnu diskusiju starp iedzīvotājiem un politisko partiju pārstāvjiem.

Četri debašu vakari ir sadalīti pa tēmām, kas ir cieši saistītas ar dzīves kvalitāti novadā. Sākotnēji iepazīstoties ar pamatnostādnēm valsts mērogā, tālāk jau šķetinot tās novada griezumā. Iedzīvotāji tiks aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus politiķiem, savukārt deputātu kandidāti varēs sniegt savu redzējumu, atbildot uz jautājumiem tēmas ietvaros.

Debašu norises datumi un tēmas: 

  • 18.05. Izglītība, kultūra, brīvais laiks, sports.
  • 20.05. Sociālā aprūpe, veselība un veselīgs dzīves veids.
  • 25.05. Uzņēmējdarbība, tūrisms un vide.
  • 27.05. Pilsoniskā līdzdalība.

Pasākumus vadīs Vilis Brūveris, moderators, līdzdalības metodes “Kafija ar politiķiem” ieviesējs Latvijā. Pieteikšanās anketa aktīvai dalībai debatēs: https://ej.uz/Anketa_Kopdaresdebates

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.