Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Domnīca PROVIDUS pievienojas Politikas inovāciju institūtam

05.04.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Kapacitātes celšana Sabiedriskās politikas centram PROVIDUS
Domnīca PROVIDUS pievienojas Politikas inovāciju institūtam

Domnīca PROVIDUS pievienojas Politikas inovāciju institūtam kā partneri no Latvijas, lai meklētu labākos Latvijas politikas inovācijas projektus un lai sniegtu tiem iespēju sacensties Eiropas līmenī par Politikas inovāciju balvu.
Politikas inovāciju balvas mērķis ir vērst uzmanību un atzinīgi novērtēt drosmīgus un radošus politikas projektus Eiropā. Sacensību un, izrietoši, balvas mērķis ir radīt kopienu, kas vieno talantīgus politikas pārstāvjus zināšanu un labākās prakses apmaiņai visos politikas līmeņus, neskatoties uz politisko un partijas piederību.

Pēdējo četru gadu laikā 4000 Eiropas iedzīvotāji ir veikuši savu izvēli un no saņemtajiem 1500 politikas projektu pieteikumiem izvēlējušies 330 Politikas inovāciju balvas finālistus un 33 projektus, kas atzīti par uzvarētājiem. Laika posmā no 2017. līdz 2019. gadam visiem finālistiem tika sniegta iespēja prezentēt savu projektu un ideju tīklošanās pasākumos Vīnē un Berlīnē, kur finālisti tika godināti arī noslēguma svinīgajā ceremonijā (līdz šim brīdim kopsummā 1600 viesi no visdažādākajām politikas jomām apmeklējuši svinīgās ceremonijas).

Par Politikas inovāciju balvas procesu atbild Politikas inovāciju institūts.

Vairāk par Politikas inovāciju balvu iespējams lasīt šeit:
https://innovationinpolitics.eu/press/awards/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.