Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Fonda "Iespēju tilts" aktivitātes 5 mēnešos

07.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Fonda "Iespēju tilts" mērķtiecīgas darbības stiprināšana
Fonda

Turpinās projekta “Fonda "Iespēju tilts" mērķtiecīgas darbības stiprināšana” aktivitāšu ieviešana (projekta finansēšanas līgums AIF/2021/IK/169). Projekts tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.- 2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmā “Demokrātijas kultūra”. Fonda “iespēju tilts” projekta mērķis ir īstenot aktivitātes Fonda kapacitātes celšanai, lai organizācija būtu ilgtspējīga darbojoša organizācija ilgtermiņā.

Jau aizritējuši 5 mēneši, kopš atbalstīts projekts un viss rit pēc aktivitāšu plāna.

Projekta īstenošanu uzsākām ar projekta atklāšanas pasākumu, kurā prezentējām nodibinājuma “Fonda “Iespēju tilts”” 10 gadu darbības veikumu un klātesošajiem – NVO vadītājiem un Valmieras pašvaldības pārstāvjiem pastāstījām, ka tiek meklēts fondam jauns vadītājs un lūdzām būt aktīviem ziņas izplatītājiem par vadītāja vakances piedāvājumu. Uz tikšanos tika aicināta arī Fonda brīvprātīgā no Vidzemes augstskolas Tatjana Mažāne, lai pārrunātu par iespējamo sadarbību un aptaujas anketas izstrādi augstskolas studentiem. Nolemts, ka to darīs, kad studenti uzsāks jauno studiju gadu – septembrī. Lai viss noritētu korekti, nākošais solis jau bija informācijas nosūtīšana tuvākajām pašvaldībām par iespējamo vakanci uz Fonda vadītājas vietu. Atsaucās divi interesenti, kuri atsūtīja savas pieteikuma vēstules, aicinājām uz pārrunām, lai izvērtētu un izvēlētos jauno vadītāju. Fondam ļoti svarīgi, lai pretendents būtu ar izpratni par NVO darbu, NVO koalīcijas darbības turpināšanu jaunajā Valmieras novadā, zināšanām par sociālo pakalpojumu sniegšanas jomās un sociālā uzņēmuma “Čaklās Bites Bode” darbības pilnveidošanu. Mums, izvērtējot pretendentu nākotnes ieceres, kā saprot un plāno fonda darbību,  izvēlējāmies Andi Siliņu. Šobrīd pakāpeniski soli pa solim notiek iepazīšanās ar fonda darbības specifiku, fonda mērķiem/stratēģiju un ar struktūrvienību darbu, lai varētu veiksmīgi uzsākt darbu un piedalīties fonda darbības organizēšanā. Tā būs pakāpeniska pāreja no viena attīstības modeļa uz nākošo, lai stiprinātu organizāciju un sasniegtu mērķus. Fondam ļoti svarīgi turpināt stiprināt pilsoniskās sabiebrības līdzdalību un mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spēju vairošanu. Mums bija nepieciešami tikai 3 mēneši, lai jau atsauktos cilvēks, kurš ir gatavs vest Fondu pretī jauniem izaicinājumiem un ilgtermiņa pārmaiņām. Paralēli fonda pēctecības aktivitātes īstenošanai, izveidots sociālā uzņēmuma “Čaklās Bites Bode” internetveikals. Ņemot vērā, kā šobrīd mainās sabiedrība, arvien vairāk ir cilvēku, kuri visu dara digitāli, mainās cilvēku ieradumi. Tāpēc nepieciešamība pēc e-veikala, ir tas, ko modernā sabiedrība sagaida arī no mums. Projekta īstenošana turpinās un nākošā lielākā aktivitāte ir apmācības Viestura Meikšāna Runas skolā, kurā mācīsimies veiksmīgi pārvaldīt savas komunikācijas prasmes.         

Šī publikācija ir izveidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas atbalstu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Par publikācijas saturu atbild projekta Nr.AIF/2021/IK/169 īstenotājs Fonds "Iespēju tilts"

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.