Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Fonds “Viegli” atklāj jaunu interneta veikalu

16.08.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" kapacitātes stiprināšana
Fonds “Viegli” atklāj jaunu interneta veikalu

Lai palielinātu ar projektiem nesaistīto ieņēmumu apjomu, fonds “Viegli” Aktīvo iedzīvotāju fonda kapacitātes projekta ietvaros uzsācis aktivitāšu ciklu saimnieciskās darbības paplašināšanai un pilnveidošanai. 2021. gada jūlijā fonds savā mājaslapā atklājis jaunu lietotājiem draudzīgu un ērti lietojamu interneta veikalu.

Lai nodrošinātu papildu ieņēmumus organizācijas mērķu sasniegšanai, fonds jau kopš tā dibināšanas tirgo dažādus suvenīrus, piemēram, mūzikas ierakstus un grāmatas. Līdz šim fonds izdevējdarbības un suvenīru tirdzniecībā sadarbojies ar starpniekiem - grāmatnīcām un suvenīru veikaliem, taču starpnieku pakalpojumu izmantošana sadārdzina preču gala cenu, kā arī iesaldē organizācijas apgrozāmos līdzekļus. Tāpat mēģināts tirgot preces birojā Rīgā, taču secināts, ka tas nav efektīvi – tam nepieciešami lieli laika un cilvēresursu resursi, kā arī process nav ērts pircējiem.

2021. gada jūlijā fonds “Viegli” AIF kapacitātes projekta ietvaros pilnveidojis savu mājaslapu, integrējot tajā jaunu interneta veikalu. Tā izveide ir būtiski atvieglojusi fonda darbinieku ikdienu - ir optimizēta pasūtījumu pieņemšanas sistēma, notiek automātiska rēķinu sagatavošana un piegādes datu apstrāde. Paredzams, ka ilgtermiņā interneta veikals ļaus būtiski samazināt atkarību no starpniekiem, atvieglos preču pārdošanas procesu gan klientiem, gan fonda darbiniekiem, kā arī ļaus palielināt ienākumus no pārdotajām precēm, ko vēlāk varēs novirzīt fonda mērķu sasniegšanā. Tāpat interneta veikalā plānots piedāvāt iegādāties arī citus fonda piedāvātos pakalpojumus, kas saimnieciskās darbības dažādošanai tiks izstrādāti šī projekta ietvaros, piemēram, neformālās izglītības nodarbības skolu klasēm.

Kā atzīst projekta vadītājs Emīls Lukjanskis, “šī interneta veikala izveide ir ilgtermiņa ieguldījums, kas noteikti atstās pozitīvu ietekmi uz fonda darbību vēl ilgi pēc projekta beigām, proti, saimnieciskās darbības attīstīšana ļaus iegūtos līdzekļus ieguldīt organizācijas sabiedriskā labuma darbībās, kas vērstas uz pilsoniskās aktivitātes veicināšanu, palīdzēs samazināt atkarību no projektu ieņēmumiem, kā arī sekmēs organizācijas darbības nepārtrauktību un attīstību”.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.