Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Iegriez savu Labdarības Bingo Ogres pilsētā jau šonedēļ!

31.05.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: START UP 1.0
Iegriez savu Labdarības Bingo Ogres pilsētā jau šonedēļ!

Jau šonedēļ, 3.jūnija sestdienā, Ģimenes dienas ietvaros no plkst.11:00-16:00, Brīvības ielas sākumā (iepretīm Ogres mākslas skolai) notiks ziedojuma piesaistes pasākums “Labdarības bingo”, kur ikviens par ziedojumu varēs tikt pie talantu kalves atbalstītāju dāvanu kartes vai gardumu groza!

Iegūtie ziedojumi tiks novirzīti jauniešu izaugsmes programmu īstenošanai un jauniešu mentoringam Ogres novada jauniešiem ar ierobežotām iespējām: jauniešiem, kuriem ir ekonomiski vai sociāli nelabvēlīgi apstākļi, kuri ar grūtībām apgūst mācību vielu vai arī piedzīvo ģeogrāfiskus šķēršļus, saskaras ar grūtībām atšķirīgās kultūras vai valodas dēļ. Vienlaikus ikviens pasākuma apmeklētājs tik izglītots par mentoringa būtību un ieguvumiem.

"Labdarības Bingo" atbalstītāji: piedzīvojumu parks "Milžu taka", izklaides parks "Avārijas brigāde", atrakcijas "Slip’n Slide Ogre", izklaides centrs "Džungļu parks", Ogres batutu parks "JumpPark", "Rimi", "Fazer", "Čili Pizza", "Maris@Co", "Latvijas Pērles" un Ostreet.

Ziedojuma piesaistes pasākums tiek īstenots projekta “START UP 1.0” ietvaros, ko atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Avots: https://talantukalve.com/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.