Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Ieguldījums biedrības NEW EAST ilgtermiņa attīstībai: tehnikas iegāde

01.11.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: "New East" biedrības kapacitātes celšanas projekts
Ieguldījums biedrības NEW EAST ilgtermiņa attīstībai: tehnikas iegāde

Šobrīd biedrība "New East" īsteno kapacitātes celšanas projektu, kuru atbalstīja Aktīvo iedzīvotāju fonds.
Biedrība New East, kā jauniešu iniciatīva dibināta un darbojas kopš 2016. gada. Vidēji gadā tiek realizēti vairāk nekā 50 kultūras un izglītības projekti Latvijā un ārvalstīs. "New East" komanda organizējusi diskusiju ciklu “LAVKA”, kas vieno cilvēkus gan no politikas, sporta un kultūras, gan uzņēmējdarbības jomām no visas pasaules, kā arī 2020. gadā sarunu festivāla LAMPA ietvaros notika LAVKA diskusija “Vai viegli izveidot un uzturēt krievvalodīgo mediju Latvijā un Baltkrievijā”. 2018. gadā LAVKA kļuva par oficiālo Latvijas un Polijas simtgades svinības programmu, kuru "New East" īstenoja Daugavpils pilsētā un Varšavā. 2019. gadā LAVKA Wolnosc notika Polijas Nacionālajā Stadionā. Šo darbu sarakstu varētu turpināt vēl un vēl.

Biedrība, īstenojot Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) atbalstīto kapacitātes celšanas projektu, ir iecerējusi veikt virkni aktivitāšu, kas tās darbību nākotnē cels jaunā līmenī. Projekta ietvaros tiek izstrādāta biedrības identitāte, izveidota mājaslapa un tiešsaistes izglītības platforma u.c. Taču, šobrīd biedrības jaunieši priecājas par projekta ietvaros iegādāto tehniku: skaņas, gaismas, ierakstīšanas tehniku, pulti, statīviem u.c., kas nākotnē atvieglos pasākumu organizēšanu, paaugstinās to kvalitāti, samazinās izdevumus un palīdzēs organizācijai izveidot jaunu pakalpojumu klāstu kas palīdzēs dažādot finanšu ieņēmumus.

Paldies mūsu atbalstītājiem! #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #EEAgrants #EEAgrantsLatvia

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.