Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Iesaisties kampaņā #JauniešiParKlimatu !

12.10.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Stratēģiskās partnerības ilgtspējīgai nākotnei
Iesaisties kampaņā #JauniešiParKlimatu !

Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) attīstības iniciatīvu RŪPnīca jaunieši 2022. gada rudenī un ziemā Latvijas reģionos kopā ar domubiedriem aicināti organizēt savas pilsoniskās vides iniciatīvas par tieši sev svarīgu un aktuālu problēmjautājumu saistībā ar klimata pārmaiņām un to radīto vides krīzi.

Par ko ir kampaņa?  

Vides krīze ir arī sociālā krīze. Klimata pārmaiņas sekmē migrāciju, cilvēku ekspluatāciju. Klimata pārmaiņas pastiprina globālo netaisnību, rada nevienlīdzīgus spēles noteikumus, cilvēkresursu, sociālās un ekonomiskās izmaksas ikvienam. Tie, kuri klimata pārmaiņu radīšanā iegulda vismazāk, cieš visvairāk.

Ja esi jaunietis un Tevi interesē klimata pārmaiņu un ilgtpējīgas vides jautājumi, iesaisties kampaņā ar savu pasākumu arī Tu, aizpildot anketu šeit

Atbalsts no LAPAS: saņem līdz 300 EUR savas aktivitātes īstenošanai, publicitātes materiālus un pēc nepieciešamības mentoru satura, formas un plāna izveidei. 

Tuvākais kampaņas pasākums: "Mežainis", 19. oktobrī, Rudzātu vidusskolā. Tā organizatores – Asnate Jansone un Evita Marija Aizpuriete stāsta: “Tas būs izglītojošs, radošs pasākums, kura laikā apmainīsimies ar viedokļiem, zināšanām un pieredzi par zaļo tēmu. Šīs zināšanas mēs ierakstīsim audumā, kurš vēlāk tiks sašūts aizkaros, ko iekārsim skolas skolēnu pašizveidotajā atpūtas tepā, kura arī ir meža tematikā. Aizkari būs kā atgādinājums dzīvot zaļāk, domāt līdzi savām ikdienas gaitām, neaizmirst, cik ir liela nozīme dabai cilvēku dzīvēs.”

Avots: LAPAS.lv.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.