Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Intervijās ar brīvprātīgajiem par motivāciju, prasmēm un gandarījumu

15.06.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Brīvprātīgā darba veicināšana
Intervijās ar brīvprātīgajiem par motivāciju, prasmēm un gandarījumu

Projekta pamatideja bija iesaistīt cilvēkus biedrības darbībā. Sarunās ar jaunajiem brīvprātīgajiem varam uzzināt, kas ir viņu motivācija un prasmes, ko pielieto darbojoties “Piekrastes Konvents” ikdienā.

Aigars, kurš priecājas atbalstīt foršas iniciatīvas dalījās pārdomās par to, kāpēc viņam bija nozīmīgi iesaistīties:” Man liekas nozīmīgi pilnveidot un attīstīt savu dzīves vietu. Veidot foršas attiecības un kopīgi pavadīt laiku. Katram mums ir savas prasmes - man ir spēja radīt skaistas lietas ar rokām. Māku darboties ar koku, tāpēc labprāt vasaras dunā, starp citiem saviem darbiem, izveidoju biedrības pagalmā puķu kastes. Tāpat palīdzēju, organizējot jauniešu festiņa volejbola mačus un viedās bojas novietošanu jūrā. Katra no šīm pieredzēm mani bagātināja un radīja jaunus iespaidus.”

Savukārt Monta ir kļuvusi par brīvprātīgo koordinatori un viņu nebiedē atbildība par citu cilvēku vadīšanu, saziņu ar pakalpojumu sniedzējiem, jo viņas uzskats ir – viens nav darītājs. Darbošanās laikā visvairāk paticis jauniešu organizētais festivāls un teātra nodarbības.

Lainei jau ir bijusi pieredze brīvprātīgā darba veikšanā, tāpēc iesaistīšanās “Piekrastes Konvents” pasākumos bijusi vēl viena iespēja gūt dažādas pieredzes, satikt iedvesmojošus cilvēkus un gūt gandarījumu, izdarot kaut ko, ko patiesi gribās.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.