Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Īstenots projekts Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšanai

01.11.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšana
Īstenots projekts Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšanai

Valmiermuižas kultūras biedrība, saņemot finansējumu no Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF), ir īstenojusi projektu ar mērķi uzlabot biedrības kapacitāti. Radīti nepieciešamie rīki, lai stiprinātu organizācijas pamatus, veicinātu atpazīstamību, sekmējot finansiālu neatkarību no projektu konkursiem.

Projekta laikā sagatavota biedrības stratēģija – ilgtermiņa dokuments līdz 2030. gadam, kura kalpo par vērtīgu pamatu ikgadējam rīcības plānam, vietējās kopienas līdziesaistes aktivizēšanai un efektīvai organizācijas pārvaldībai, tostarp finanšu vadībai. Plānots ik gadu veikt izvērtējumu par sasniegtajiem kvalitatīvajiem un kvantitatīvajiem rezultātiem, kā arī sakārtot prioritātes nākamajam periodam, lai uzlabotu biedrības kapacitāti un resursu izlietojumu.

Jaunizveidotajā mājaslapā www.kultura.valmiermuiza.lv biedrība veiksmīgi informē par savu darbību, kā arī regulāri atjauno informāciju par gaidāmajiem notikumiem. Turpat rodama iespēja iesaistīties biedrības aktivitātēs un projektos – kā brīvprātīgajam, praktikantam, biedram vai atbalstītājam. Ikviens interesents aicināts atbalstīt Valmiermuižas kultūras biedrības darbību sabiedriskā labuma un kultūrvides attīstīšanā, ieguldot laiku un resursus vai ziedojot turpinātībai.

Projekta kopējais finansējums: 14 211,72 EUR un to pilnībā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentus programmas Aktīvo iedzīvotāju fonds ietvaros. Projekts „Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2022/KAPAC2/54) tika īstenots no 2022. gada augusta līdz 2023. gada aprīlim.

 Vairāk informācijas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 27337798, http://kultura.valmiermuiza.lv/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.