Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jaunieši aicināti piedalīties sociālo plakātu konkursā "Esi aktīvs, rīkojies!"

09.03.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Klausies. Saproti. Rīkojies!
Jaunieši aicināti piedalīties sociālo plakātu konkursā

Biedrība ESTO sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju jau otro gadu rīko sociālo plakātu konkursu, kurā sagaida spilgtus un asprātīgus darbus ar pamanāmu vēstījumu latviešu un/vai latgaliešu valodā, kas rosina domāt patstāvīgi, rīkoties savā un sabiedrības labā, aicinot piedalīties vēlēšanu procesā, nepakļauties dezinformācijai un vērsties pret agresiju visās tās izpausmēs.

Piedalīties plakātu konkursā aicināti jaunieši ar vai bez priekšzināšanām mākslas jomā, kā arī visi, kas vēlas paust savu attieksmi pret pilsoniskas sabiedrības procesiem. 2021.gadā - pirmajā plakātu konkursā - tika iesniegti 24 jauno mākslinieku darbu pieteikumi, četri no tiem saņēma godalgas. Topošo mākslinieku darbi tika izstādīti vairākās ceļojošās izstādēs dažādās Latgales vietās.
Arī šī gada konkursā visi dalībnieki, kuru darbi tiks eksponēti konkursa izstādēs, saņems konkursa dalībnieka diplomus, uzvarētāja balvu un skatītāju simpātiju balvu, ko noteiks biedrības ESTO un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas balsojums.
Plakāti kopā ar aizpildītu konkursa veidlapu tiek gaidīti uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2022.gada 25.aprīlim. Konkursa laureātu apbalvošana paredzēta 17.maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izstāžu zālē, plakātu izstādes atklāšanas pasākumā.
Konkursa nolikums pieejams šeit

Ilustrācija: 2021.gada konkursa dalībnieces Ilonas Pērkones plakāts "Maini pasauli". 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.