Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jaunieši aicināti piedalīties sociālo plakātu konkursā

14.03.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Klausies. Saproti. Rīkojies!
Jaunieši aicināti piedalīties sociālo plakātu konkursā

Biedrība ESTO sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju jau trešo reizi rīko plakātu konkursu, kurā sagaida spilgtus un aktuālus darbus ar pamanāmu vēstījumu latviešu un/vai latgaliešu valodā, kas rosina paust savu attieksmi par pilsoniskas sabiedrības procesiem un iestājas par Eiropas vērtībām - brīvību, vienlīdzību un līdztiesību.

Piedalīties konkursā aicināti jaunieši ar vai bez priekšzināšanām mākslas jomā - visi, kas vēlas paust savu attieksmi par aktuāliem pilsoniskas sabiedrības procesiem. Kopš 2021.gada plakātu konkursos jau ir iesniegti vairāki desmiti jauno mākslinieku darbu. Labākie darbi ir izstādīti vairākās ceļojošajās izstādēs dažādās Latgales vietās. Arī šogad konkursa uzvarētāju darbi tiks izmantoti dažādās vides kampaņās, tostarp, ES Parlamenta vēlēšanu ietvaros. Visi konkursa dalībnieki, kuru darbi tiks eksponēti izstādēs, saņems dalībnieka diplomus. Tiks pasniegtas arī konkursa uzvarētāja un skatītāju simpātiju balvas, ko noteiks biedrības ESTO un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas aptauju balsojums.
Plakātus kopā ar aizpildītu konkursa veidlapu jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2023.gada 28.aprīlim. Konkursa laureātu apbalvošana paredzēta 16.maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izstāžu zālē.
Konkursa nolikums un veidlapa pieejami šeit.

Avots un ilustrācija: www.biedribaslg.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.