Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jauniešus aicina iesaistīties New East kopienas veidošanā

04.04.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: "New East" biedrības kapacitātes celšanas projekts
Jauniešus aicina iesaistīties New East kopienas veidošanā

Mums, jauniešu biedrībai "New East", līdzās ir daudz partneru, brīvprātīgo, iniciatīvas jauniešu grupu, jauniešu, kuri vēlās iesaistīties mūsu aktivitātēs. Mēs savukārt vēlamies veidot radošu kopienu, kas vēlas strādāt, sadarboties, radīt un attīstīties kopā.

Mēs piedāvājam apvienot jūsu un mūsu resursus, lai īstenotu kopīgas idejas. Ja esat vēlējies iesaistīties aktīvā, radošā komandā, tagad mēs kopā varam izveidot konkrētu plānu un uzsākt mūsu sadarbību.

9. aprīlī New East komanda organizē ideju hakatonu New East biedriem, brīvprātīgajiem, jauniem un ieinteresētiem cilvēkiem, kuri vēlas strādāt kopā, lai mainītu reģiona kultūras ainavu.

Pasākuma laikā mēs runāsim par New East programmām, iesaistīšanās iespējām, aprunāsimies ar jums, uzzināsim par jūsu idejām un plāniem, dalīsimies ar saviem mērķiem un plāniem, un varēsim sākt attīstīt mūsu kopīgas idejas un strādāt kopā.

Lai piedalītos, rakstiet mums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākums notiks Daugavpilī, Mihaila ielā 13.

Facebook pasākums: fb.me/e/1iJSQNVNZ

Dalība ir bez maksas

Pasākums tiek rīkots programmas New East Kapacitātes celšana ietvaros ar Aktīvo Iedzīvotāju Fonda atbalstu. Programmas mērķis ir organizācijas institucionālā attīstība, pilsoniskās sabiedrības attīstība, organizācijas materiāltehniskās bāzes uzlabošana, New East stabilizācija ar mērķi veicināt attīstību ilgtermiņā.

#SpēcīgākasOrganizācijas #StiprākaPilsoniskāSabiedrība
#AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund
#EEAgrants #EEAgrantsLatvia

 

 

New East Community Networking

Вокруг New East много партнеров, волонтеров, инициативных молодежных групп, ребят, которые хотели включиться в наши активности. Мы, в свою очередь, хотим построить творческое сообщество, которое готово работать, сотрудничать, создавать и развиваться вместе.

Мы предлагаем совместить ваши и наши ресурсы для реализации общих идей. Если вы хотели включиться в активную, инициативную команду, то сейчас мы можем вместе создать конкретный план.

9 апреля команда New East организовывает информативно-интерактивный хакатон идей для участников New East, волонтеров, новых и заинтересованных людей, которые хотят работать вместе для изменения культурного ландшафта региона.

Facebook event: fb.me/e/1iJSQNVNZ

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.