Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kapacitātes projekta laikā bija iespēja izglītot sabiedrību, kā arī iepazīstināt ar biedrību un tās darbu

Kapacitātes projekta laikā bija iespēja izglītot sabiedrību, kā arī iepazīstināt ar biedrību un tās darbu

Biedrība ParSirdi.lv norāda, ka būtiskākais projekta ieguvums bija iespēja izstrādāt ļoti nepieciešamos materiālus biedrības atpazīstamības veicināšanai, proti, tika izstrādāti dažādi digitālie materiāli, pilnveidota mājaslapa, kā arī izstrādāti biedrības baneri, ko izmantoja gan ar projektu saistītās aktivitātēs, gan turpinās izmantot arī citos pasākumos, kuros informē par organizāciju. Tāpat tiek izmantota projekta ietvaros izstrādātā prezentācija un video par biedrību, lai informētu par darbu, kā arī piesaistītu jaunus biedrus un atbalstītājus.

Projekta laikā tika organizēti vairāki informatīvi online semināri iedzīvotājiem:

  • par sirds veselību un sirds slimību veicinošiem faktoriem “Par sirdslietām ar sirds dakteriem", kurā piedalījās un ieteikumus pacientiem sniedza Latvijas Kardiologu biedrības prezidents prof.Andrejs Ērglis, kardioloģe prof.Iveta Mintāle un biedrības ParSirdi.lv vadītāja Inese Mauriņa. Seminārs norsinājās tiešsaistē biedrības ParSirdi.lv Facebook platformā, savukārt tiešraides semināra ieraksts tika izvietots gan Facebook, gan mājaslapā www.parsirdi.lv un biedrības youtube kanālā, fādējādi, sasniedzot vēl plašāku mērķa auditoriju;
  • par pacientu iesaisti zinātniskos un medicīniskos pētījumos - pacientu perspektīva no tiesību un ētikas viedokļa. Lektore: Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes asociētā profesore Signe Mežinska, biedrības ParSirdi.lv vadītāja Inese Mauriņa;
  • kā arī iedvesmojoša un izglītojoša diskusija “Kā uzlabot veselību un atgūt formu pēc svētkiem?” ar uztura eksperti Evu Kataju, kardiologu dr.med.Aināru Rudzīti un biedrības ParSirdi.lv vadītāju Inesi Mauriņu.

Lai iepazīstinātu ar biedrības ParSirdi.lv darbu, kā arī uzlabotu zināšanas sabiedrības veselības darbā, tika rīkoti izglītojoši pasākumi biedrības darbiniekiem un brīvprātīgajiem.

Noslēdzot projektu pie būtiskiem ieguvumiem noteikti ir jāmin arī iespēja pastāvīgi nodarbināt divus cilvēkus ar atalgojumu, kas vēl vairāk motivē darboties un veicināt biedrības attīstību, kā arī piesaistīt jaunus biedrus.

Biedrības ParSirdi.lv komanda rezumē: “Un, protams, mūsu biedrības darbs nav iespējams bez pacientiem un cilvēkiem, kuriem rūp sirds veselība. Tāpēc priecājamies, ka, pateicoties aktivitātēm, mums izdevās piesaistīt jaunus sekotājus gan sociālajos tīklos, gan arī kā biedrus, kuriem tā ir iespēja iegūt plašu informāciju gan par veselību, gan par savām kā pacientu tiesībām, kā arī sniegt atgriezenisko saiti biedrībai, lai tādējādi uzlabotu veselības aprūpi Latvijā.”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.