Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kapacitātes projekts ir veicinājis biedrības pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ilgtermiņā

10.01.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Ideju rezonanse
Kapacitātes projekts ir veicinājis biedrības pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ilgtermiņā

Analizējot biedrības sociālo tīklu statistiku var secināt, ka 2022. gādā vērojama sekotāju pozitīva augšupeja, kas ir rezultāts regulārai komunikācijai ar sabiedrību projekta laikā. Caur projekta aktivitātēm ideA ir sākusi praktizēt savā komandas darbā atbalsta koučinga sesijas, kas efektīvi palīdz plānot organizācijas darbu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Tāpat nākotnes jēgpilnai un stratēģiskai plānošanai dažādām mērķagrupām projekta laikā ideA ir radījusi produktu - koučinga kārtis “Mērķu uzstādīšanas spēli”, kuras pamatā ir GROW koučinga modelis un tas aprobācijas laikā sevi ir pierādījis kā nozīmīgu papildu atbalsta instrumentu darba procesā mērķu plānošanā un ir izmantojams gan individuālā darbā, gan kā komandas darba kvalitātes vadības metode organizācijas kopīgu mērķu sasniegšanai, kas netiešā veidā atbalsta programmas kopējo mērķi.

Projektā notika četras pieredzes apmaiņas, viens prezentācijas pasākums un tiešsaistes seminārs, kopā visās aktivitātēs pulcinot 34 personas no dažādām pilsoniskās sabiedrības organizācijām u.c.

Projekta komanda norāda: “Biedrība ir ieguvusi jaunu identitāti, kā arī savu mājaslapu, kas būs papildu komunicēšanas kanāls ar jauniešiem, darbā ar jaunatni iesaistītām personām un izglītotājiem.”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.