Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kopīgs ceļš un kopīgi mērķi vieno jeb kā mums gāja sadarbības stiprināšanas pārgājienā

08.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Speram soli uz priekšu
Kopīgs ceļš un kopīgi mērķi vieno jeb kā mums gāja sadarbības stiprināšanas pārgājienā

5. septembrī mēs – “Jaunvides” biedri un draugi devāmies pārgājienā līdz Nīcgales Lielajam akmenim. Tas nebija vienkāršs pārgājiens, tas bija sadarbību veicinošs treniņš, jo visu ceļu mums bija jāveic dažādi interesanti un izaicinoši uzdevumi, ko bija sarūpējušas mūsu ceļa biedrenes Ieva Juhansone un Viktorija Kozlovska. Par īpašu jautrību gādāja mūsu četrkājainais draugs Čubis.

Sākumā satikāmies pie Vārkavas muižas pils un devāmies tālāk Lazdānu virzienā, kur mums pievienojās foršās māsas Agnese un Laura. Pirmajā sarunu aplī viens otram novēlājām jauku pārgājienu un tāds tas arī bija. Ceļa posmā līdz Lazdāniem mums bija jāiztaujā viens no ceļa biedriem, uzzinot par viņu faktus, ieceres, vēlēšanās. Nākamajā apstāšanās punktā pa pāriem runājām par komunikācijas kļūdām, kas mums dzīvē kaut kad ir radušās un apspriedām, kāpēc tas tā ir noticis. Tad pļavā pie rulonu rindas Ieva mums atgādināja ainiņu par diviem cilvēkiem un to kā viņi katrs redz ciparu seši.  Uz iepriekš iedalītajām olām uzrakstījām vārdu, kas mums saistās ar patiesu komunikāciju, daudzi rakstīja “cieņa”. Turpinot ceļu Nīcgales meža virzienā, komunicējām par to, kāds ir labs runātājs. Un šai uzdevumā dažiem no mums nedrīkstēja runāt, un kā izrādās, tas bija ļoti grūti.  Pēc tam Viktorija ar Ievu aicināju mums sastāties pie garas auklas un veidot no tās dažādas figūras, nerunājot un pat neredzot. Nākamais uzdevums bija, uzticoties līdzgājējiem, iet gandrīz trīs kilometrus ar aizvērtām acīm, dažiem no mums tas ļoti labi izdevās.  Pie Nīcgales Lielā akmens mūs jau sagaidīja Ainārs, Zane un Marita, viņi mums bija uz ugunskura uzvārījuši garšīgu frikadeļu zupu. Tur mēs veicām vēl dažus uzdevumus un devāmies atpakaļ pa citu meža ceļu. Pēc vēl astoņu kilometru pievarēšanas un citām aktivitātēm bijām atgriezušies atpakaļ Vecvārkavā.

Pārgājiena laikā gūtās atziņas liksim mūsu biedrības komunikācijas plānā. Jaukās sajūtas un draudzības paši savās sirdīs un vēlāk arī kopīgos biedrības darbos. Paldies par foršajiem uzdevumiem Ievai un Viktorijai.

Paldies par iespēju Aktīvo iedzīvotāju fondam, par finansēm Islandei, Lihtenšteinai un Norvēģijai! 

Šis komunikācijas un sadarbības stiprināšanas treniņš bija  viena no projekta “Speram soli uz priekšu!” aktivitātēm.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.