Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Latvijas Pacientu organizāciju tīkls - spēcīgi pamati = pamatīga jauda

05.01.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Latvijas Pacientu organizāciju tīkla (LPOT) stiprināšana
Latvijas Pacientu organizāciju tīkls - spēcīgi pamati = pamatīga jauda

Pie būtiskākajiem rezultātiem jāmin: tīkla pārvaldības sakārtošana – 29.09.2022. dibināta biedrība Latvijas Pacientu organizāciju tīkls (LPOT), kurai projekta laikā sagatavoti statūti, ētikas kodekss un citi nepieciešamie dokumenti. Atpazīstamības uzlabošanai projekta laikā izveidots LPOT logo, sagatavota stila grāmata un oficiālā veidlapa, iekārtotas e-pastu adreses, izveidota mājas lapa www.pacientu-organizacijas.lv un sociālā tīmekļa vietne https://www.facebook.com/pacientuorganizacijas, kur regulāri publicēta informācija par LPOT aktivitātēm, un LPOT grupa https://www.facebook.com/groups/pacientuorganizacijas, kurā regulāri publicētas nozares svarīgākās ziņas. Savukārt dalīborganizāciju kompetenču un apmācību vajadzību identifikācijai noskaidrotas dalīborganizāciju apmācību vajadzības un izveidots plāns to apgūšanai. Un visbeidzot jāmin, ka izveidota sadarbība ar Eiropas Pacientu forumu, Latvijas Pilsonisko aliansi un LPOT prezentēts Austrumeiropas Pacientu organizāciju tīklu seminārā.

Projekta komanda norāda: “Projekts sniedza unikālu iespēju formalizēt LPOT darbību un izveidot tā infrastruktūru, kā arī nodrošināja aktivitāšu publicitāti, tādējādi stiprinot Latvijas pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju ilgtspēju un kapacitāti veselības aprūpes jomā, konkrētāk - ļaujot pacientu organizācijām sadarboties un nākotnē piesaistīt jaunus brīvprātīgos un lauzt stereotipus par pacientu organizāciju lomu un būtību.”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.