Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Latvijas Platforma attīstības sadarbībai aicina iesaistīties kampaņā "Mērķē attīstībā"!

01.10.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Stratēģiskās partnerības ilgtspējīgai nākotnei
Latvijas Platforma attīstības sadarbībai aicina iesaistīties kampaņā

Biedrība „Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) sadarbībā ar Starpnozaru koalīciju Ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanai (IAM koalīcija) rīko informatīvo kampaņu izpratnes un rīcības par ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanu aktivizēšanai “Mērķē attīstībā!”. 

Kampaņa ir iespēja ikvienam paaugstināt savu izpratni par to, kas ir ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķi jeb globālie mērķi (IAM) un ieraudzīt, kā savā ikdienā indivīda, kopienas vai organizācijas līmenī rīkoties, lai mērķos noteiktais kļūst par realitāti. Kampaņas centrā ir cilvēks – pārmaiņu līderis savā organizācijā, kopienā, valstī un pasaulē. Katrs no mums ir šis cilvēks. Katram no mums ir iespēja rīkoties. Katra rīcība ir svarīga. Gudra rīcība ir ieguldījums kopienas, valsts un planētas ilgtspējā. Tas, kurp mēs mērķējam savu rīcību, ietekmē visu planētu. 

Kampaņa norisināsies gan sociālajos tīklos, gan dažādās vietās Latvijā. Tās uzdevums – rosināt iedzīvotājus, organizācijas, pašvaldības ieraudzīt savā kopienā esošās problēmas, un, sadarbībā ar citām ieinteresētajām pusēm, meklēt to risinājumus. Visas identificētās problēmas LAPAS un IAM koalīcija iesniegs nacionāla līmeņa lēmumu pieņēmējiem, savukārt risinājumi tiks ievadīti Konferences par Eiropas nākotni platformā.

Kampaņa notiks caur trīs I-A-M posmiem:

I – Ieraugi! Ieraugi savā kopienā esošās problēmas un vajadzības un publicē tās sociālajos tīklos

A – Atrodi! Kopīgās darbnīcās ar citiem kopienas aktīvajiem iedzīvotājiem un lēmumu pieņēmējiem atrodi risinājumu.

M – Maini! Piedāvā priekšlikumus politiku maiņai valsts un Eiropas līmenī.

Vislielākās lietas notiek sadarbībā, tādēļ LAPAS aicina izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, bibliotēkas, muzejus, jauniešu centrus un pašvaldības kļūt par kampaņas „Mērķē sadarbībā!” partneriem – pārmaiņu līderiem savā kopienā, organizējot vietējo darbnīcu! Atbalstu pasākumu organizēšanā nodrošinās LAPAS, piemēram, vienotus informatīvos materiālus sabiedrības uzrunāšanai un pasākumu organizēšanai, metodisko materiālu izglītojošajai darbnīcai, tiešsaistes vieslektorus par ilgtspējas tēmām u.c.

Lai pieteiktu savu pasākumu, lūdzam līdz 04.10.2021. aizpildīt šo pieteikšanās anketu – https://forms.gle/BHUZWmusCYY38uCn7.

Kontaktpersona: LAPAS projektu koordinatore Ilze Seipule – e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālrunis: +37126219577.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.