Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LNSS uzrunās jaunus brīvprātīgos Rēzeknē, Jūrmalā un Dobelē

LNSS uzrunās jaunus brīvprātīgos Rēzeknē, Jūrmalā un Dobelē

Aprīļa izskaņā un maijā Latvijas Neredzīgo Sporta savienība aicina uz informatīviem semināriem pašvaldības speciālistus, NVO pārstāvjus un citus interesentus, tādējādi savā organizācijā piesaistot jaunus un aktīvus biedrus un brīvprātīgos. Semināri notiks Rēzeknē, Latgales mācību centrā 29. aprīlī, Jūrmalā, SIVA koledžā 6. maijā un Dobeles novada sociālajā dienestā 20. maijā.

Semināros biedrības pārstāvji prezentēs, demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos (īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos) sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgo sporta notikumu klāstu, kā arī pastāstīs par iespējām, kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas šajā gadā.

Informatīvo semināru cikls “iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu” noris Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Avots: Latvijas Neredzīgo Sporta savienības mājas lapa, https://lnsssports.lv/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.