Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.07.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana
LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Latgales komitejas darbinieku un brīvprātīgo saliedēšanas pasākums.

Apzināmies, ka ir svarīgi atbilstoši novērtēt darbiniekus un brīvprātīgos, kuri arī krīzes situācijās sniedz atbalstu cilvēkiem. Liela nozīme ir izpratnei par spēcīgu komandu, kas organizācijas ietvaros veic humanitāro darbu. Nepieciešams apzināties, ka bez brīvprātīgajiem nebūtu iespējams sniegt palīdzību sabiedrības mazāk aizsargātajai daļai.

Šis pasākums veicināja darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu organizācijai, kas turpmāk paaugstinās darbinieku produktivitāti un uzlabos darba efektivitāti. Tā laikā darbinieki un brīvprātīgie veicināja savas spējas sadarboties, komunicēt, risināt problēmas, vienlaikus iepazīstot labāk viens otru.

Pasākums bija kā platforma jaunu ideju ģenerēšanai un to īstenošanai nākotnē. Pasākumā piedalījās darbinieki un brīvprātīgie no Rēzekne, Preiļiem, Ludzas.

Liels paldies par komandas saliedēšanu un programmas pilnu nodrošināšanu piedzīvojumu organizācijai “Lūzumpunkts” un Mārim Resnim!

LSK Latgales komiteja īsteno projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.