Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Lūznavas muižā tika apgūtas sociālās uzņēmējdarbības prasmes

11.08.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Solis uz priekšu
Lūznavas muižā tika apgūtas sociālās uzņēmējdarbības prasmes

Šī gada 6.augustā, projekta ietvaros, biedrības "Eņģeļi ar mums" dalībnieki devās uz Lūznavas muiža - Luznava Manor, lai kopā mācītos par sociālo uzņēmējdarbību. Gatavošanās apmācībām jau sākās 5. augustā, kad dalībnieki pārdomāja sociālās uzņēmējdarbības idejas un savus jau esošos resursus.

Apmācības vadīja Rēzeknes novada sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Iveta Balcune un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Regita Zeiļa. Tika iepazīta teorija par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, tās veidi  un labvēlīgā ietekme. Dalībnieki iepazina dažādus sociālās uzņēmējdarbības pieredzes stāstus.

Kā arī bija iespēja iepazīties ar vietējiem uzņēmējiem un darboties praktiski, izmēģinot roku brošu, auskaru gatavošanā kopā ar LianaValis. Iepazīstot sociālā uzņēmuma  SIA “BURBUĻU SPĒLES” dibinātājas Alīse Potaša pieredzes stāstu, dalībnieki ne tikai iedvesmojās, bet arī paši izmēģināja dažādus burbuļu pūšanas rīkus un iepazina runu attīstošos ziepju burbuļus.

Izvērtējot nodarbības, katram bija savi ieguvumi par kuriem stāstīt, bet galvenais, ko saprata –vajag  sākt un darīt, nebaidīties no kļūdām un neveiksmēm!

Projektu ”Solis uz priekšu" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.