Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Mācībās un zināšanās ir spēks

18.10.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Smārdes senioru biedrības "Sarma" kapacitātes stiprināšana
Mācībās un zināšanās ir spēks

 

Dalība Aktīvo iedzīvotāju fonda Kapacitātes stiprināšanas projektā mums ir devusi iespēju apgūt datorprasmes, celt motivāciju, mācīties praktiskas lietas un kopā būšanu.

Pateicoties mūsu dalībai Aktīvo iedzīvotāju fonda biedrības Kapacitātes stiprināšanas projektā, mums bija iespēja 3 dienas diezgan intensīvā režīmā apgūt datorprasmes. Paldies mūsu lieliskajam pasniedzējam Iļjam Dobahovam par neizmērojamo pacietību un vērtīgajām zināšanām. Mēs iemācījāmies daudz jaunu lietu un nostiprinājām esošās zināšanas. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim šīs zināšanas nodot tālāk saviem kolēģiem. 

Savukārt pašizaugsmes seminārā  Brigita Mironova dalījās ar pieredzi par tēmām - motivācija, stresa noturības instrumenti un izaugsmes stiprināšana. Tikšanās reizē darbojāmies grupās un izstrādājām konkrētu aktivitāšu plānu, kas palīdz mums organizēt rutīnas pasākumus. Tāpat guvām daudz noderīgu padomus gan miesai, gan garam. Pēc semināra drosmīgākie kopā ar Brigitu izmēģināja spēkus rūdīšanās procesā Milzkalnes dīķī.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.