Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Nepilnu trīs mēnešu laikā NVO informācijas punktā atbalstīti ap 8700 Ukrainas iedzīvotāju

09.08.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Latvijas iedzīvotāju iesaiste Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstā
Nepilnu trīs mēnešu laikā NVO informācijas punktā atbalstīti ap 8700 Ukrainas iedzīvotāju

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” Aktīvo iedzīvotāju fonda rīcības projekta ietvaros nodrošina informatīvo atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Viena no informatīvā atbalsta aktivitātēm ir Nevalstisko organizāciju informācijas punkts Vienotajā atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Rīgā, Kaļķu ielā 1. Informācijas punktā katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00 strādā brīvprātīgie, kas sniedz atbildes uz Ukrainas atbalsta centra apmeklētāju jautājumiem par palīdzības saņemšanas iespējām un pieejamo atbalstu Latvijā, ko var sniegt nevalstiskās organizācijas.

Kopš projekta sākuma kopā ir atbalstīti jau 8656 cilvēki, no kuriem 2187 ir vērsušies pēc palīdzības tieši saistībā ar pilsoniskās sabiedrības atbalsta piedāvājumiem. Pateicoties EEZ un Norvēgijas grantu finansējumam – Informācijas punkta koordinatore vienlaicīgi koordinējusi un apmācījusi aptuveni 20 brīvprātīgos.

Aktuālajai informācijai par šo projektu un citu nepieciešamo atbalstu iespējams sekot līdzi www.palidziukrainai.lv, kā arī Facebook  grupā: https://www.facebook.com/groups/www.gribupalidzetbegliem.lv.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.