Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Noslēdzies biedrības ESTO rīkotais sociālo plakātu konkurss

12.05.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Klausies. Saproti. Rīkojies!
Noslēdzies biedrības ESTO rīkotais sociālo plakātu konkurss

Biedrība ESTO sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju jau trešo gadu rīkoja plakātu konkursu, kas rosināja jauniešus paust savu attieksmi par pilsoniskas sabiedrības procesiem un iestājas par Eiropas vērtībām - brīvību, vienlīdzību un līdztiesību. 

Trešajā sociālo plakātu konkursā tika saņemts 13 jauno mākslinieku 21 darbs. Šogad par labākajiem darbiem žūrija atzina divu mācību iestāžu – Latgales Industriālā tehnikuma (Daugavpils) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentu - Evitas Kotānes, Inetas Auzānes, Valērijas Kudrjavcevas, Dairas Aleksandrovičas, Evitas Strodes, Lauras Bogdanovas, Adelīnas Ambrosovas, Violetas Belkovskas Ksenijas Fjodorovas, Arīnas Hohlovas, Vladas Jurašas, Elīzas Mitrofanovas, Karīnas Tihomirovas  veidotos plakātus, kuri oriģinālā un trāpīgā veidā pauda aicinājumu uz atbildīgu lēmumu pieņemšanu, pretošanos dezinformācijai un iesaistīšanos nākotnes sabiedrības veidošanā. Žūrija vērtēja autoru radošās idejas oriģinalitāti, darba tehnisko detalizāciju un izstrādi, kā arī plakāta iespējamo pielietojamību Eiropas parlamenta vēlēšanu kampaņās.

Konkursa laureātu apbalvošana notiks 16.maijā plkst.13.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izstāžu zālē, plakātu izstādes atklāšanā.

2021., 2022.gada un šī gada konkursā iesniegtie plakāti tiks izstādīti vairākās ceļojošajās izstādēs dažādās Latgales vietās, rosinot ikvienu novērtēt vēlēšanu nozīmību pilsoniskas valsts attīstībā un katra pienākumu iesaistīties lēmumu pieņemšanā un vēlēšanu procesā.

Attēla autore: Arīna Hohlova

Avots: www.biedribaslg.lv

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.