Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Notiks Latvijas un Islandes aktīvo jauniešu tīklošanās pasākums

16.11.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Stratēģiskās partnerības ilgtspējīgai nākotnei
Notiks Latvijas un Islandes aktīvo jauniešu tīklošanās pasākums

22. novembrī plkst. 19.00 (Rīgas laiks) notiks tiešsaistes tīklošanās pasākums, kurā satiksies Latvijas un Islandes aktīvie jaunieši, kurus interesē ilgtspējīgas attīstības jautājumi. Latvijas pusi pārstāvēs LAPAS iniciatīvu RŪPnīcas jaunieši, savukārt Islandi – Islandes jaunatnes padomes pārstāvji, kā arī Islandes jaunatnes padomes iniciatīvas “SDGs Academy” absolventi.

Šoruden jaunieši Latvijā un Islandē īsteno savas iniciatīvas, dažādās formās savās kopienās aktualizējot ilgtspējīgas attītības jautājumus un aicinot iedzīvotājus aktīvāk iesaistīties ar tiem saistīto problēmjautājumu risināšanā. Tikšanās laikā jaunieši no abām valstīm apmainīsies ar saviem pieredzes stāstiem un aktīvisma izaicinājumiem, kopīgi diskutējot un mācoties viens no otra.

Reģistrēšanās anketa pasākumam šeit

Jauniešu tīklošanās pasākums norisināsies laikā, kad pasaulē atzīmē globālās izglītības nedēļu, kuru Latvijā atzīmē jau devīto gadu.

Avots: www.lapas.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.